Levira AS

Põhivaldkond: INFOTEHNOLOOGIA

Muud valdkonnad: energeetika

Kontakt

Kloostrimetsa tee 58a, Tallinn
Tel: +372 680 4000
levira@levira.com

Koduleht: www.levira.com

Ettevõtte väärtused

Meie väärtussüsteem on AKU, mis annab energiat meie tegemistele.
AGIILSUS – Oleme avatud uutele ettepanekutele ning julgeme katsetada uusi ideid, mis esitavad väljakutseid tavapärasele ja traditsioonilisele mõtteviisile.
KOOSTÖÖ – Meie meeskond on häälestatud sünergia helistikus koos mängimiseks.
USALDUS – Meie kätte võib usaldada oma äritegevuse homse päeva, sest lisaks sõnapidamisele austame lojaalseid kliendisuhteid ja konfidentsiaalsust

Visioon

Levira on meediatehnoloogia ja -taristu ettevõte, mis pakub innovaatilisi ja kliendi vajadustele disainitud lahendusi audiovisuaalse sisu käitlemisel ja digitaalse sisu/failide haldamisel ja loomisel, hõlmates kogu sisu elukaart. Levira klientideks on rahvusvahelised ja kohalikud ringhäälingu- ja IT-ettevõtted ning meediateenuste osutajad nagu Discovery, Sony, Viacom, Viasat World, EBU, ATEA, ERR, Postimees Grupp ja All Media Eesti, samuti suuremad telekommunikatsiooniettevõtted nagu Telia, Tele2 ja Elisa.
Pakume oma rahvusvahelistele klientidele täispaketti digitaalse meedia halduse ja telekanali väljastuse ning levitamise teenuste vallas. Hoolitseme kogu tehnilise poole eest, mida vajavad oma töös lõpptarbijani jõudmisel ringhäälinguettevõtted, sisu omanikud, telekanalid, OTT-platvormid ning muud laadi digitaalse sisu omanikud ja meediakontsernid. Meie teenuste eesmärk on tagada meediahalduse protsessis kiirus, efektiivsus, kõrge kvaliteet ja turvatunne, mida oleme praeguseks juba üle kümne aasta sel turul pakkunud.
Eestis oleme olnud meediatööstusele pikaajaline ja usaldusväärne partner audiovisuaalse sisu maapealse ringhäälingu vallas. Levira võrgu kaudu jõuab üle õhu Eesti televaatajateni 38 telekanalit, Levira opereerib ja arendab Eesti maapealse digitaaltelevisiooni võrke ning on Eesti suurim FM raadioprogrammide edastaja.
Alates 2019. aasta sügisest pakub Levira tehisintellekti abil tehtavaid täisautomaatseid spordiülekandelahendusi, mis võimaldavad sporditurul hõlpsasti toota kõrge kvaliteediga mänguvideoid märkimisväärselt väiksema kuluga. Tänu sellele saavad nii professionaalse, kui ka amatöörspordi organisatsioonid oma spordisündmusi odavamalt kajastada ja neile rahalist väärtust lisada.
Andmekeskuse ja IT-teenuste segmendis on Levira üks kiiremini kasvavaid teenusepakkujaid regioonis. Levira serverkeskus asub Tallinna Teletorni keldrikorrusel, kus servereid ümbritseb 25 000 tonni betooni ning need on varustatud kaasaegsete turva- ja ligipääsusüsteemidega. Pakume klientidele muu hulgas valmiskujul taristulahendusi, sealhulgas taristu haldust.

Statistika

Leviral on:
• ligi 90 toredat töötajat
• ligi 40 000 km pikkune meediavõrk, mille kaugeim punkt asub enam kui 6000km kaugusel Dubais
• üle Eesti spordisaalides üleval 20 tehisintellektkaamerat
• üle Eesti 22 kuni 349 meetri kõrgust sidemasti
• 3 telepildi tootmiseks vajaliku tehnikaga varustatud väliülekandejaama, mis võimaldavad lisaks telepildi tootmisele ka selle edastamist optilisse kaablisse või satelliidile
• üle 1000m2 andmekeskuse pinda

Töö- ja praktikavõimalused

Ootame oma meeskonda tehnoloogiahuvilisi noori telekommunikatsiooni-, meediatehnoloogia-, meediateenuste- ja IT valdkonnast. Et Sa end meil hästi tunneksid, peaksid Sulle meeldima tööd täis päevad ning Sa peaksid oskama hinnata ettetulevaid võimalusi, sest kahte sarnast päeva siin naljalt ei ole. Pakume sulle väljakutseid meediatehnoloogia arhitektuurist ja -inseneritööst kuni IT süsteemiadministratsiooni ja igapäevase teenuste kvaliteedi tagamiseni.
Koheselt võtame praktikandi Levira arendusosakonda, kus saad panna käed külge kogu Baltikumis esimesele omalaadsele projektile ning tutvuda tehisintellekti vahendusel juhitud spordiülekannete telgitagustega. Sinu ülesandeks saab olema tehisintellektiga juhtavatest kaamerasüsteemidest pärineva voogedastatud sisu kontrollimine ning kvaliteedivigade registreerimine.
Koheselt võtame praktikandi ka Levira energeetikataristusse, mis hõlmab täiselektripaigaldisi 10kV-st kuni pistikupesadeni.
Suveperioodiks võtme praktikante/suveasendajaid meie teenuste halduse keskusesse, mis vastutab Levira meediateenuste klientide eetrisse mineva materjali ja telesignaali kvaliteedikontrolli ja monitoorimise ning kõigi Levira poolt osutatavate teenuste toimepidevuse monitoorimise eest.
Võtame tööle IT süsteemiadministraatori, kelle ülesandeks on IT taristu riistvaraliste, tarkvaraliste ja võrguvaraliste süsteemide ja ressursside toimivuse, efektiivsuse ja turvalisuse tagamine.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Leviras on võimalik:
• panna käsi külge ainulaadsetele ja omanäolistele projektidele meediatehnoloogia ja IT valdkonnas;
• võtta osa kogu Baltikumis esimesest omalaadsest projektist, milleks on tehisintellekti vahendusel juhitud spordiülekannete tootmine;
• suhelda igapäevaselt Euroopa meediamaastiku suurte tegijatega ning olla osaline teleprogrammide vaatajani viimises;
• aidata kujundada tuleviku raadio ning -meediamaastikku ning -tehnoloogiaid.

Kontakt

Kloostrimetsa tee 58a, Tallinn
Tel: +372 680 4000
levira@levira.com

Koduleht: www.levira.com