LHV

Põhivaldkond: MAJANDUS

Muud valdkonnad: infotehnoloogia

Kontakt

cv@lhv.ee

Koduleht: lhv.ee

Ettevõtte väärtused

Lihtne – räägime asjadest nii nagu need on.

Toetav – meil võid riskida ja vigu tehes nendest ka õppida.

Tulemuslik – teame, et kui arened sina, areneme meiegi.

Visioon

LHV visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. Meil on visioon, et Eesti inimeste tegutsemis­maailm on avar, ületades riigi- ja aegu­nud arusaamade piire. Soovime olla ka ihaldusväärne ja tun­nustatud tööandja, kes võimaldab eneseteostust ja kasvu.

Statistika

LHV Group on suurim kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank ja LHV Varahaldus. LHV-s töötab üle 430 inimese. LHV pangateenuseid kasutab üle 202 000 kliendi ja LHV hallatavatel pensionifondidel on ligi 177 000 aktiivset klienti.

Töö- ja praktikavõimalused

Hoia silma peal meie karjäärilehel, kus peagi praktikakohad avaldame:
lhv.ee/et/toopakkumised

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

LHV praktikandina oled sa osa LHVst ja sind kaasatakse protsessidesse nagu kõiki teisigi LHV töötajaid. Sa oledki praktikandina LHV töötaja ja osa meist, mitte kõrvaltvaataja. Meie juures näed ja saad mõjutada Eesti parima panga toimimist seestpoolt. Suvine praktikaprogramm pakub sulle lisaks tohutule kogemustepagasile ka ägedaid ühistegevusi, üritusi ja väljakutseid koos teiste praktikantidega.

Kontakt

cv@lhv.ee

Koduleht: lhv.ee