Luminor Bank AS

Põhivaldkond: MAJANDUS

Muud valdkonnad: Infotehnoloogia, Logistika, Majandus, Telekommunikatsioon

Kontakt

Madis.laanesoo@luminorgroup.com;

+372 51941585

Koduleht: www.luminor.ee

Ettevõtte väärtused

Uudishimu – mis paneb meid tulevikku paremaks muutma;

Koostöö – väärtustame meeskonnatööd ja seame meeskonna eesmärgid isiklikest eesmärkidest ettepoole;

Sihikindlus – mis annab meile jõudu olla algatusvõimelised ja tegutseda.

Visioon

Me oleme noored, dünaamilised ja edumeelsed just nagu meie Eesti, Läti ja Leedu koduturud. Meie fookuses on jätkusuutliku kasvu toetamine Baltikumis, pakkudes pikaajalist pühendumist ettevõtetele ja eraisikutele

Missioon

Luminor on juhtiv sõltumatu pank Baltimaades ja piirkonna suuruselt kolmas finantsteenuste osutaja. Me hoolitseme üksikisikute, perede ja äriühingute finantsvajaduste eest. Luminori meeskond on tugev ja tahtejõuline ning üheskoos oleme pühendunud panga strateegiliste eesmärkide saavutamisele.

Statistika

Töötajate arv – 3000

Töö- ja praktikavõimalused

Ootame praktikale ka välistudengeid.

Jah, sa saad!

Selline on meie suhtumine oma töösse, ambitsioonidesse, ideedesse ja suhetesse. Meie Luminoris usume, et igaühel on potentsiaali suuri asju saavutada ja julgustame kõiki neid saavutama – nii tööalaselt kui ka isiklikult. Olenemata sellest, kes sa oled ja milline on sinu roll, saad Luminoriga kord elus võimaluse luua sõna otseses mõttes kohaliku pangaduse tšempion.

Meie töövõimalustega saab tutvuda meie karjäärilehel https://luminorbank.teamtailor.com/jobs. Meil on pakkuda ametikohti nii IT, turundus, finants ja logistika valdkonnas. Märtsikuus toimub ka meil Illuminate projekt, kus saab kandideerida meile praktikale.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie kultuur põhineb meie põhilisel veendumusel, et muudame panganduse kaudu elusid – Luminor on siin selleks, et anda inimestele võimalus teha arukaid finantsotsuseid. Sellega kaasneb jõud ja võimalused dekonstrueerida ja modelleerida mitte ainult selle äri traditsioonilisi rolle ja funktsioone, vaid kogu lähenemisviisi sellele, kuidas me pangandust teeme. Luminoris avaldame mõju, toetades kohalikke inimesi, ettevõtteid ja kogukondi, mis võimaldab Baltikumi majanduste kasvu ja meie koduregiooni õitsengut. Samuti oleme pühendunud oma kogukondadele ja sotsiaalset ettevõtlust edendavate organisatsioonide toetamisele. Luminori töötajana on sul võimalus anda oma panus kohalike sotsiaalsete ettevõtete arengusse ning kasutada oma oskusi ja teadmisi mentori, lektori või vabatahtlikuna.

Kontakt

Madis.laanesoo@luminorgroup.com;

+372 51941585

Koduleht: www.luminor.ee