Magnetic Group

Põhivaldkond: LENNUNDUS

Muud valdkonnad: logistika, mehaanika, tootmine

Kontakt

Helena Ainsoo – HR Business Partner
helena.ainsoo@magneticmro.com

Koduleht: https://magneticmro.com/

Ettevõtte väärtused

Oleme agiilsed.
Oleme lugupidavad.
Oleme väga professionaalsed.
Oleme sõbralikud.
Oleme kirglikud.

Visioon

Magnetic Group tegutseb lennunduses ja on peabränd, mille all elavad kõik alambrändid – igaüks jagab samu väärtusi, kuid pakub ainulaadseid ja üksteist täiendavaid tooteid ja teenuseid.

Usume, et Magnetic Groupi ettevõtted mängivad olulist rolli lennundusettevõtetes inimeste elu parandamisel kogu maailmas. Tagades, et nende õhusõidukid on lennukõlbulikud ja naasevad võimalikult kiiresti õhku, tagame, et ettevõtted saavad tegutseda, armastajad saavad taasühineda ja ravimeid saab kohale toimetada sinna, kus neid kõige rohkem vajatakse.

Soovime muuta traditsiooniliselt konservatiivse ärikogemuse põnevaks ja rahuldust pakkuvaks kogemuseks.

Oleme kirglikud. Oleme sõidutatud. Oleme ligitõmbavad.

Töö- ja praktikavõimalused

Statistika

Magnetic Groupis on meie pardal üle 600 töötaja ja 28 erinevat rahvust. Magnetic Groupi alambrändid on levinud üle kogu maailma – meil on 10 alambrändi. Meie peakontor ja angaarid asuvad Tallinnas, Eestis, kuid meil on kokku 6 kontorit ja liinijaama ning ladu 24 erinevas kohas üle maailma.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Magnetic Group on dünaamiline ja arenev kaubamärk. Oleme edumeelne äri – oleme nooruslikud, entusiastlikud ning keskendume jätkusuutlikkusele ja inimlikele väärtustele. See eristab meid tööstuse üldiselt konservatiivsest näost.
Suhtume oma inimestesse kirglikult, sest parim viis meie kvaliteetset pakkumist väljendada on nende kirg selle vastu, mida nad teevad.
Meie eesmärk on, et kõigest, mida pakume, saaks lennundustööstuses etalon. Soovime olla esimene ettevõte, kes klientidele pähe tuleb ja ainuke, kelle poole nad pöörduvad.

Oleme valdkonna kirglikum ettevõte. Oleme kirglikud, sest kirg toob muutused. Niisiis, tulge pardale ja aidake lennufirmadel maailma aidata!

Kontakt

Helena Ainsoo – HR Business Partner
helena.ainsoo@magneticmro.com

Koduleht: https://magneticmro.com/