Magnetic Group

Magnetic Group

Põhivaldkond: LENNUNDUS

Muud valdkonnad: mehaanika

Kontakt

Väike-Sõjamäe 1A, Tallinn 11415.

CV@magneticgroup.co.

Vabad töökohad: https://www.magneticgroup.co/open-positions/

Koduleht: https://magneticmro.com/

Ettevõtte väärtused

  • Oleme agarad.
  • Oleme lugupidavad.
  • Oleme väga professionaalsed.

Visioon

Soovime muuta traditsiooniliselt konservatiivse ärikogemuse põnevaks ja rahuldust pakkuvaks kogemuseks.

Missioon

Et aidata lennufirmadel maailma aidata. Usume, et Magnetic Groupi ettevõtted mängivad olulist rolli, võimaldades lennundusettevõtetel inimeste elu üle maailma parandada. Tagades, et nende lennukid on lennukõlbulikud ja naasvad võimalikult kiiresti õhku, tagame, et ettevõtted saavad tegutseda, armastajad saavad taasühineda ja ravimeid saab kohale toimetada sinna, kus neid kõige rohkem vajatakse.

Statistika

Magnetic Groupi töötajate arv: 687. Töötajate keskmine vanus: 37. Meie kontorid, laod ja esindused asuvad üle maailma neljal erineval kontinendil.

Töö- ja praktikavõimalused

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

“Vaata, seal üleval!” Oli, on ja jääb alati avaldus, mille järgi me elame. See ei tule üllatusena, kuid oleme lennutööstusest teinud oma kinnisidee. Meile meeldib mõelda, et meie pea on parimal viisil pilvedes. Ja meile meeldib, kui vastutame selle eest, mida näeme. Hindame meeskonnatööd, partnerlust, ausust, loovust ja edusamme. Meie kolleegid on öelnud, et “Magnetic Group pakub teile võimalust oma häält kuuldavaks teha ja lennunduses midagi muuta. Kultuuride ja suhete segu, millega Magneticu reisi jooksul kokku puutute, muudab selle palju tähendusrikkamaks. See on üks tohutu globaalne perekond. suurte visioonidega, mis toetavad sind pingutama ja saavutama!” Oleme kirglikud. Oleme sõidutatud. Oleme Magnetilised.

Kontakt

Väike-Sõjamäe 1A, Tallinn 11415.

CV@magneticgroup.co.

Vabad töökohad: https://www.magneticgroup.co/open-positions/

Koduleht: https://magneticmro.com/