Malwarebytes

Põhivaldkond: INFOTEHNOLOOGIA

Muud valdkonnad: küberturvalisus

Kontakt

Kaisa Lomp

Email: klomp@malwarebytes.com

Koduleht: https://www.malwarebytes.com/

Ettevõtte väärtused

Meie väärtused on NO NONSENSE, ACT URGENTLY, ALWAYS LEARNING ja DON’T F%$@ THE CUSTOMER

Visioon

Cyberprotection for every one

Töö- ja praktikavõimalused

Statistika

Ülemaailmselt meie ettevõtte töötajate arv on 1100.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Malwarebytes usume, et kui olete ohtudest vaba on teil ka võimalus vabalt areneda. Kõik sai alguse ühest inimesest, kes vajas abi kahjuliku tarkvaraga nakatumise korral, ja kogukonnast, kes tulid kokku lahenduste leidmiseks. Sel ajahetkel sündis kõigile inimestele mõeldud toode, mille missiooniks on vabastada maailm pahavarast.
Meie tooted on vastupidavad ja meie tehnoloogia tõhus nii seadmetes kui ka pilves. Meid usaldavad nii suured kui ka väikesed ettevõtted ning sellised asutused nagu koolid, haiglad ja valitsused. Meie jõuallikaks on tehisintellekt ja käitumispõhine tehnoloogia ning seda juhivad sajad teadlased, jahimehe ja uuendajad. Kõik on pühendunud parima võimaliku küberkaitse pakkumisele kõikjal.
Selle nimel me elame ja oleme lakkamatult pühendunud tõhusate, intuitiivsete ja kaasavate lahenduste pakkumisele inimestele, peredele ja igasugustele ettevõtetele.
Inimeste abistamisel saad abiks olla ka sina ning käe külge panna uute arendustega. Samuti on meil praktikantidele ka vinged koosviibimised ja saab osa võtta meie ettevõtte üritustest. Meil on Eestis ettvõttes tööl 18 erinevat rahvust ning saab õppida tundma erinevaid kultuure.

Kontakt

Kaisa Lomp

Email: klomp@malwarebytes.com

Koduleht: https://www.malwarebytes.com/