Manpower OÜ

Põhivaldkond: PERSONALITEENUSED

Muud valdkonnad: värbamisteenus, personali rent, persoanlitööga seotud teenused
TÄPSEMALT: https://humanage.manpower.ee/toopakkujale/

Kontakt

kandideeri@manpower.ee
tallinn@manpower.ee
Tel: 6306565

Koduleht: www.manpower.ee

Ettevõtte väärtused

Manpower väärtustab inimesi, teadmisi ja innovatsiooni!
Me aitame inimestel saavutada oma potensiaali läbi sobiva töö leidmise. Me oskame hinnata kõigi osapoolte – töötajate, kandidaatide ja klientide panust meie edusse. Me jagame oma teadmisi ja kogemusi, et kõik mõistaksid, mis on oluline hetkel ja milline saab olema töömaailm tulevikus ja julgeme olla innovatiivsed!

Visioon

Meie visioon on luua ja rakendada uuenduslikke tööjõu lahendusi ning teenuseid, aidates oma klientidel olla jätkusuutlikult edukas muutuval tööjõuturul.

Statistika

265 töötajat.

Töö- ja praktikavõimalused

Pakume võimalusi lihtsamatest töödest kuni keerulisemate juhtivate positioonideni. Parim viis meie aktiivsete töökuulutustega tutvumiseks on külastada meie kodulehte www.manpower.ee või võtta meiega ühendust e-maili kandideeri@manpower.ee abil. Oleme ka kättesaadavad telefoni teel numbril 6306565. Praktikvõimaluste asjus tasub meiega kontakteeruda aadressil tallinn@manpower.ee.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Läbi meie ettevõtte avaneb tudengile suur tööturg koos võimaluste ja väljakutsetega. Oleme tööotsingul toeks algusest lõpuni. Meie kogemuste pagas on suur ning oleme siiralt huvitatud, et tööotsija leiaks just õige tööpositsiooni ning tööandja õige töötaja!

Kontakt

kandideeri@manpower.ee
tallinn@manpower.ee
Tel: 6306565

Koduleht: www.manpower.ee