Merko Ehitus Eesti AS

Põhivaldkond: EHITUS

Muud valdkonnad: energeetika, teedeehitus

Kontakt

Järvevana tee 9g, 11314 Tallinn
Tel: (372) 680 5105
merko@merko.ee

Koduleht: www.merko.ee

Ettevõtte väärtused

Pädevus, loovus, lubaduste pidamine, vastutus – oleme professionaalsed, uuendusmeelsed ja loomingulised, peame kinni oma lubadustest ja vastutame enda tegude eest.

Visioon

Meie visoon on usaldusväärne, turvaline ja kestev elukeskkond – väärtustades inimeste elukvaliteeti ja tehnoloogia arengut. Merko kui ehitusvaldkonna suunanäitaja ja kompetentsikeskus.

Statistika

Merko Ehituse kontsernis on ligikaudu 800 töötajat (Eestis, Lätis, Leedus ja Norras), kellest suurem osa on insener-tehnilised spetsialistid.
Veerandsaja aastaga on kerkinud Merko käe all ligi 400 hoonet, üle 200 rajatise ja tuhandeid kortereid, mis pakuvad kodutunnet väga paljudele inimestele.

Töö- ja praktikavõimalused

Ootame innukaid praktikante tutvuma projektijuhtimisega üld-, insener- ja teedeehituse ning KVVK valdkonnas, proovima kätt ehituse ettevalmistuses (eelarvestamine, BIM), elektritööde juhtimisel ja projekteerimisel ning betoonitööde juhtimisel.

Meie käimasolevaid töid näed http://group.merko.ee/projektid/ – kes teab, millise ägeda hoone või rajatise valmimisele saad oma praktika ajal kaasa aidata?

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Turuliidrina on meil igapäevaselt töös palju suuri ja eriilmelisi objekte. See tagab nii mitmekesise praktikakohtade valiku kui ka suurte kogemustega juhendajate olemasolu.

Praktikal saad kogeda vahetut töövaldkonda ja kontrollida oma kutsumust. Sul on võimalik panna jalg ukse vahele ja jääda tööle ägedate inimestega Eesti juhtivasse ehitusettevõttesse. Ole vaid julge ja haara võimalusest.

Kontakt

Järvevana tee 9g, 11314 Tallinn
Tel: (372) 680 5105
merko@merko.ee

Koduleht: www.merko.ee