Nortal AS

Põhivaldkond: INFOTEHNOLOOGIA

Kontakt

Regina Lukk,

regina.lukk@nortal.com

info@nortal.com

Koduleht: https://nortal.com/

Ettevõtte väärtused

Nortal ei lahenda ainult tehnilisi probleeme, vaid loome sujuvate kogemustega sotsiaalset mõju. Nortalisse pääseb meie suve- või talveülikooli kaudu, mis tõstab teie IT-alased oskused uutele kõrgustele läbi intensiivse õppimise reaalmaailma projektides. Päris projekt, päris töö, päris palk esimesest päevast peale! Suhtleme avatult ja ausalt, me kõik tahame õppida ja areneda ning teame, et hea mõistus ja meeskonnatöö on edu võti!

Visioon

Usume oma töötajatesse ja klientidesse ning nende ettevõtetesse ja organisatsioonidesse, lõppkasutajatesse ja ühiskonnale tervikuna tähendusliku ja positiivse mõju loomisesse. Nortali projektid on puudutanud enam kui poole miljardi inimese elu üle maailma ja me alles alustame.

Töö- ja praktikavõimalused

Statistika

Nortal on ülemaailmne Eestis asuva peakontoriga ettevõte, millel on üle 1000 kolleegi 18 kontori üle maailma.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Aastate jooksul oleme kogunud ainulaadse kogemuse muutes Eesti üheks maailma arenenumaks digiühiskonnaks. Täna aitame maailma juhtivatel valitsustel, tervishoiuasutustel ja ettevõtetel, millest mõned on Fortune 500 edetabelis esikohal, muuta oma organisatsioone Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Lähis-Idas.

Tööandjana pakume:

1. Investeerimine õppimisse ja arengusse

Nortal investeerib igal tasemel inimeste kasvatamisse ja arenemisse, omades vabadust valida ja teostada oma tugevaid külgi ning luua tee, mis teile kõige rohkem meeldib. Väärtustame õppimist ja jagamist oma õppetarude kaudu.

2. Väljakutsuvad võimalused

Rakendage oma oskusi, et leida lahendused reaalsetele probleemidele, mõjutades otseselt teid ümbritsevaid inimesi. Meie jaoks on see midagi enamat kui lihtsalt äri – tahame aidata optimeerida maailma ja luua väärtust laiaulatuslikul ühiskondlikul tasandil.

3. Teie ambitsioonidele vastav karjäär

Valige oma seiklus Nortali laienevas ökosüsteemis, sest me soosime teie sisemisi karjäärivõimalusi igas suunas. Usume, et oleme just õige suurusega ettevõte – piisavalt suur, et saavutada sisukas mõju, ja piisavalt väike, et hoolida teie eesmärkidest.

4. Kohalike ettevõtete ülemaailmne võrgustik

Nortalis on kõik vajalik kohe käeulatuses, olenemata teie asukohast. Meil on kontorid üle maailma – ja head inimesed, olles osa kohalikust ülemaailmsest ekspertide kogukonnast, on teid alati ümbritsenud.

5. Inspireeriv keskkond

Me ei jõudnud siia ilma põhjuseta. Nortal on oma 20+ tegevusaasta jooksul loonud aukartustäratava innovatsiooni jaoks usutava, usaldusväärse ja stabiilse, kuid samas alustava keskkonna. Võite loota, et jääme püsima ja aitame teil kõigist meie kogemustest kasu saada.

Kontakt

Regina Lukk,

regina.lukk@nortal.com

info@nortal.com

Koduleht: https://nortal.com/