Omniva

Tulevikuvisioonid

Laiendada Omniva pakiautomaatide võrgustikku Baltikumis ning teha e-kaubandus klientidele lihtsaks ja igapäevaseks. Äriklientidele pakume paindlikke e-lahendusi, mis muudavad nende äri lihtsamaks.

Väärtused

Mõtleme avatult. Loome lahendusi. Oleme usaldusväärsed.

Statistika

Omnivas töötab 2300 rõõmuga ühendatud inimest. Tegusteme üle Baltikumi (meie pakiautomaadivõrgustik on Baltikumi suurim) ning teeme koostööd ka Hiina e-kaubanduse suurettevõtetega. 2018. aastal saab Omniva 100 aastaseks ja tähistab ühe aastasaja lõppu ning järgmise algust. Enamus meie töötajatest töötab Tallinnas ja Harjumaal, kuid meie postiasutuste ja automaatide võrgustik ulatub üle Eesti. Saame pakkuda väga erinevaid töö- ja praktikavõimalusi erinevate erialade tudengitele – logistika, teenindus, IT, turundus, kommunikatsioon, personalitöö.

Töö- ja praktikapakkumised

Saame pakkuda väga erinevaid töö- ja praktikavõimalusi erinevate erialade tudengitele – logistika, teenindus, IT, turundus, kommunikatsioon, personalitöö. Me ootame tudengeid, kes tahavad praktika jooksul olla tõeliselt asjalikuks kaaslaseks meie tiimile, et seeläbi ise õppida ja samas praktiline panus anda.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Me pakume võimalust olla osa sõbralikust tiimist rahvusvahelises logistikaettevõttes – meil on palju väljakutseid.

Kontaktid

56 994 991
cv@omniva.ee

Koduleht: omniva.ee