Postimees Grupp

Põhivaldkond: MEEDIA

Muud valdkonnad: Infotehnoloogia

Kontakt

 Aadress: Tartu maantee 80, 10112 Tallinn, Eesti

Telefon: +372 666 2350

E-post: cv@postimeesgrupp.ee

Koduleht: www.postimeesgrupp.ee

Ettevõtte väärtused

  • Usaldusväärsus
  • Kirglikkus
  • Professionaalsus
  • Loovus
  • Vastutustundlikkus
  • Julgus

Visioon

Oleme Balti riikide suurim, mõjukaim ja usaldusväärseim meediaorganisatsioon.

Statistika

900+ töötajat

Töö- ja praktikavõimalused

Postimees Grupp on unikaalse kooslusega ettevõte. Meile kuuluvad nii ajalooliselt tugevad kui ka noored ambitsioonikad brändid, tänu millele saame pakkuda mitmekülgseid karjäärivõimalusi erinevates meediavaldkondades. Pakume töövõimalusi nii veebimeedias, printmeedias, televisioonis, raadios kui ka müügis, IT-s, turunduses, digiarenduses jmt. Ootame oma meeskonnaga liituma loovaid julgeid ja kirglikke inimesi, kes teevad oma tööd professionaalselt, vastustundlikult ja usaldusväärselt. Anna enda praktika ja/või töösoovist märku aadressil www.postimeesgrupp.ee/tule-toole või postimeesgrupp.ee/praktika

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Mida me pakume?

Meie töötajad hindavad meie mastaapi ja staatust. Oleme pidevas arengus, mis loob põneva tasakaalu muutuste ja traditsioonide vahel. Nii töötamegi üheskoos loovas ja innovaatilises keskkonnas, olles ettevõtmistes ambitsioonikad ning julged. Me tähistame koos võite, tunnustame töötajaid ja veedame ühisüritustel meeleolukalt aega. Peame lugu sportimisest ning tervislikest eluviisidest.

Millised me oleme?

Meiega liitudes ootavad Sind ees kolleegid, kes on mitmekülgsed ning avatud. Me ei otsi rahu, mugavust ja stabiilsust. Oleme dünaamilised ning kohaneme kiiresti uute olukordadega, et põnevatest väljakutsetest kogemusi ammutada ja neist õppida.

Kontakt

 Aadress: Tartu maantee 80, 10112 Tallinn, Eesti

Telefon: +372 666 2350

E-post: cv@postimeesgrupp.ee

Koduleht: www.postimeesgrupp.ee