Projektibüroo OÜ

Põhivaldkond: EHITUS

Muud valdkonnad: Projekteerimine

Kontakt

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vana-Lõuna tn 39a-12, 10134 Registrikood: 14426010
Personalijuht: Gerly Roosmets
tel: +372 53 092 924
e-mail: gerly@projektiburoo.ee

Koduleht: www.projektiburoo.ee/et

Ettevõtte väärtused

Projekteerimine nõuab kogemusi, täpsust ning teotahet. Oleme oma meeskonna kokku liitnud just neid põhimõtteid silmas pidades. Suurte kogemustega spetsialistid on meie raudvara, kes panevad paika tööde põhisuunad ning teostavad ranget kvaliteedikontrolli. Nende ekspertide käe all kasvavad noored suure teotahtega insenerid, kelle lennukad ideed aitavad üheks liita traditsioonilised lahendused ning innovaatilised ideed. Just kogenud tegijate asjatundlikkus, täpsus ja organiseeritus ning uue põlvkonna initsiatiivikus ja loovus moodustavad ettevõtte põhiväärtused.

Visioon

Meie missioon on luua inimeste jaoks paremat elukeskkonda: rakendame nutikaid ja silmapaistvaid lahendusi tulevaste hoonete kujundamisel. Meie eesmärgiks on anda inimestele turva- ja kindlustunne, et nende hooned on kontrollitud ja ohutud ning vastavad kõigile õigusaktidele.

Statistika

  • Meid on täna kokku 24 tegusat kolleegi. On arhitektid, projekteerijad, konstruktorid jt. ametite esindajad;
  • 09.veebruar 2021 tähistasime oma sünnipäeva, saime 3aastaseks.
  • 2019 aastal jooksul väljastati Projektibüroo abil üle 250 kasutusloa.
  • Oleme projekteerinud mitmeid avalikke hooneid

Töö- ja praktikavõimalused

Projekteerijad, joonestajad, arhitektid, projekteerimise projektijuhid, ehitusinsenerid ning kütte, ventilatsiooni ja jahutuse insenerid.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie juures saad Sa kogu projekteerimise protsessist tervikülevaate ning olla kaasatud erinevatesse tegevustesse, millega me täna ettevõttes tegeleme. Sul on võimalus kasvada ja areneda koos ettevõttega, näidates ülesse oma huvi ja initsiatiivi, on kõik võimalik. Meie kolleegideks on alati oodatud õppurid ka otse koolipingist. Meil toimib hästi mentorlus. Kogenumate kolleegide toel ja nõul saad areneda ja kasvada oma erialal. Pakume Sulle ka erialaseid koolitusi ja arenemisvõimalust.

Kontakt

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vana-Lõuna tn 39a-12, 10134 Registrikood: 14426010
Personalijuht: Gerly Roosmets
tel: +372 53 092 924
e-mail: gerly@projektiburoo.ee

Koduleht: www.projektiburoo.ee/et