Rail Baltic Estonia OÜ

Põhivaldkond: Taristuehitus

Kontakt

Veskiposti 2/1, Avala Ärikvartal, 10138 Tallinn

www.rbestonia.ee

personal@rbe.ee

+372 5851 8909

Ettevõtte väärtused

Perekond– väärtustame töö ja eraelu tasakaalu. Mitmekesisus – oleme pühendunud mitmekesisuse ja võrdsete võimaluste edendamisele oma töötajate, partnerite ja klientide seas.

Areng – pakume oma töötajatele võimalust osaleda nii sise- kui ka väliskoolitustel. Haridus – oleme avanud 2 õppekava koostöös Eesti mainekate ülikoolidega TalTech ja Rakenduskõrgkool.

Paindlikkus – toetame teie valikut töötada seal, kus see teile kõige mugavam on; meil on kaugtöö märgis!

Tervis – sport ja tervisega seotud hüvitised. Meeskonnatunne – põnevaid meeskonna loomise üritusi koos toetavate ja rõõmsameelsete kolleegidega.

Visioon

Rail Baltica on üks aastakümnete suurimaid investeeringuid Eesti majandusse ja julgeolekusse, parandades reisimisvõimalusi, ettevõtlust, turismi ja edendades kaubavahetust.

Missioon

Eesti ühendamine Euroopa kiirraudteevõrgustikuga – kiirelt, mugavalt, turvaliselt ja keskkonnasõbralikult.

Statistika

Oleme ehitussektori TOP3 tööandja (Instar tööootuste uuring) 100+ töötajat Kontoriruumid Tallinnas ja Tartus, lisaks kaugtöö võimalus Tänaseks valminud 12 ja ehituses 19 Rail Baltica rajatist (viaduktid/ökoduktid) 2024 alustame raudtee põhitrassi ehitusega Oleme aasta õppijasõbralik tööandja 2023 Omame kaugtöö tegija märgist Oleme liitunud mitmekesisuse kokkuleppega

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Oleme kõigest viie aastaga kasvanud üheks arvestatavamaks tööandjaks Eesti inseneeria- ja taristuehitus sektoris, kus leiavad huvitavat ja väljakutseterohket tööd nii kogenud tippspetsialistid kui alles karjääritee alguses olevad ambitsioonikad kõrgkoolilõpetajad. Projekti rahvusvahelisus võimaldab ligipääsu teiste riikide teadmistele ja praktikale.

Kontakt

Veskiposti 2/1, Avala Ärikvartal, 10138 Tallinn

www.rbestonia.ee personal@rbe.ee

+372 5851 8909