AS SEB Pank

Põhivaldkond: MAJANDUS

Muud valdkonnad: infotehnoloogia

Kontakt

praktika@seb.ee

Koduleht: www.seb.ee

Ettevõtte väärtused

SEB käitumisviisid on:

  • loome väärtust,
  • tegutseme pikaajaliselt,
  • loome positiivseid suhteid.

Visioon

Meie eesmärk on läbi vastutustundliku nõustamise ja kapitali kujundada positiivset tulevikku. Nii täna kui tulevastele põlvedele.

Statistika

SEB Eestis on 1130 töötajat, kelle seas on 140 juhti. Töötajate keskmine staaž on 13,9 aastat ning pikim 45,1 aastat. SEB Eesti töötajatest on 30% mehi ning 70% naisi. Meie noorim töötaja on 20-aastane ning vanim 72-aastane. Keskmine töötajate vanus on 44 aastat.

Töö- ja praktikavõimalused

SEB pakub mitmekülgseid töötamise võimalusi nii tööturule sisenevatele noortele, spetsialistidele kui tipptasemel juhtidele. SEB pakub erinevaid praktikavõimalusi nii aastaringselt kui suveperioodil. Veebruaris avame kandideerimise oma suvisesse praktikaprogrammi Youth LAB.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

SEB on Eesti parim digipank, mis panustab uute innovaatiliste digilahenduste arendamisesse ning töötab selle nimel, et saaksite teostada oma kõige ambitsioonikamaid plaane. SEB-s töötades saab arendada uusi ja jätkusuutlikke pangatooteid, anda uut hoogu juurde juba tegutsevatele ettevõtetele ning innustada neid looma uusi innovaatilisi tooteid-teenuseid. Pank pakub rahvusvahelist koostööd ning suurepäraseid eneseteostusvõimalusi. Tööandjana oleme sageli otsimas särasilmseid noori, kellega koos Eesti pangandusmaastikku uuendada ning edasi viia.

Kontakt

praktika@seb.ee

Koduleht: www.seb.ee