Stoneridge Electronics AS

Tulevikuvisioonid

Stoneridge Electronics AS kuulub rahvusvahelisse kontserni Stoneridge Inc. Arendame välja ja toodame elektroonikatooteid autotööstusele. Meie suurimateks klientideks on MAN, Daimler, Volvo, Ford ja Scania. Meie eesmärgiks on luua oma klientide jaoks lisaväärtust, kombineerides parimat tehnoloogiat, ekspertiisi ja teenindust.
Tulevikuvisiooniks on olla elektrooniliste moodulite, juhi informatsiooni süsteemide ja sõidumeerikute juhtiv tarnija Euroopa kommertssõidukite turul.

Väärtused

  • Väärikus
  • Vastutustunne
  • Meeskonnatöö
  • Kohanemisvõime
  • Kliendile suunatus
  • Sotsiaalne vastutus

Statistika

Ettevõte alustas tegevust 1999. aastal. Asume Tänassilma tehnopargis Laagris. Praegu pakume tööd 270-le inimesele, kellest üle 80 on insenerid.

Töö- ja praktikapakkumised

Pakume töö- ja praktikavõimalusi insenerierialade tudengitele IT, elektroonika ja mehaanika valdkonnas, samuti logistika ja majandusarvestuse tudengitele.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Panustame oma töötajatesse, et tagada organisatsiooni pidev areng ning hoida kõrgel meie toodete ja teenuste kvaliteeti. Areneva rahvusvahelise ettevõttena saame pakkuda väljakutseid nii ettevõttesiseste karjäärivõimaluste näol kui ka osalemist rahvusvahelistes projektides.
Lisaks teadmistele ja õppimisele toetame ning väärtustame tervist, sportlikku eluviisi ja head töökeskkonda.

Kontaktid

Valdmäe 5
Tänassilma tehnopark, Saku vald
Tel: 669 4080
Faks: 669 4081
e-mail: estonia@stoneridge.com

Koduleht: stoneridge.com