Swedbank AS

Põhivaldkond: MAJANDUS

Muud valdkonnad: infotehnoloogia

Kontakt

Konkursispetsiifilised küsimused palume esitada konkreetse positsiooni värbajale. Kontaktinfo on leitav praktikakuulutustest.

Üldiste küsimuste tekkimisel: kristiin.koppel@swedbank.ee

Koduleht: http://www.swedbank.ee/careers

Ettevõtte väärtused

  • Avatud,
  • Lihtne,
  • Hooliv

Visioon

Korras rahaasjadega jätkusuutlik ühiskond

Missioon

Aitame paljudel inimestel ja ettevõtetel luua paremat tulevikku

Statistika

Oleme suurim pank Eestis – meil on 850 000 era- ja 130 000 äriklienti ning meie turuosa erinevates valdkondades on 30–60%. Jätkusuutlikkus on Swedbanki äristrateegia keskne osa. Oleme näiteks üks 130-st ÜRO vastutustundliku panganduse põhimõtete asutajatest. Swedbankis töötab 2510 töötajat 386 erineval ametikohal, sh 1/4 neist tegutsevad IT valdkonnas. 83% meie töötajatest omab kõrgharidust ning keskmine tööstaaž on 11 aastat.

Töö- ja praktikavõimalused

Ootame praktikale ka välistudengeid.

Soovime enda juures näha säravaid tegijaid, mistõttu panustame mitmekülgselt järelkasvu ning töötajatele mõeldud arenguvõimaluste loomisesse erinevates valdkondades. Pakume paindlikku praktikat erinevates valdkondades, alates IT ja andmete valdkonnast, juriidika, personali- ja turunduse valdkonnast ning lõpetades finantsjuhtimise ja analüüsi valdkonnaga. Lisaks korraldame praktikaprogramme Kick Start ning IT & Data Academy. Praktika Swedbankis on tasustatud töö, mis annab Sulle võimaluse panna proovile oma teoreetilised teadmised, arendada oma oskusi ning saada praktilist kogemust. Igal aastal liitub Swedbankiga kaheks kuuks kuni aastaks Eestis 50-100 innukat praktikanti. Praktikat on võimalik paindlikult oma õpingutega kombineerida ning see on hea võimalus tööturule sisenemiseks. Praktikaprogrammist Kick Start on võimalik lähemalt lugeda www.swedbank.ee/kickstart, IT & Data Academy praktikaprogrammi info leiab veebilehelt www.swedbank.ee/graduateprograms.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Swedbankis usume, et inimesed on meie peamine tugevus. Meie kultuur põhineb austusel, avatusel ja kaasamisel, kus Sinu häält võetakse kuulda. Toetame pidevat arengut ja motiveerime Sind juhtima oma karjääri ning leidma väljakutsed, mis Sind inspireerivad. Hoolime Sinu heaolust võimaldades jätkusuutlikku ja paindlikku töökeskkonda. Praktikandina saad osa ka meie atraktiivsetest soodustustest. Teeme omavahel tihedat koostööd juhindudes oma väärtustest: avatud, lihtne ja hooliv. Kõik see on positiivse ja unikaalse kogemuse pakkumise nimel – üheskoos loome parema homse.

Kontakt

Konkursispetsiifilised küsimused palume esitada konkreetse positsiooni värbajale. Kontaktinfo on leitav praktikakuulutustest.

Üldiste küsimuste tekkimisel: kristiin.koppel@swedbank.ee

Koduleht: http://www.swedbank.ee/careers