Swedbank AS

Tulevikuvisioonid

Swedbank ei ole see, mida ootaksid tavapäraselt kommertspangalt. Näeme panganduse ja finantsvaldkonna tulevikku nii digikanalite arendamises, suurte andmemahtude teadlikumas kasutamises, liit- ja virtuaalreaalsuse rakendamises kui ka tehisintellekti pangandusvaldkonda toomises. Lisaks peame nii praegu kui ka tulevikus oluliseks meie töötajate heaolu, pöörates tähelepanu tasakaalustatud eluviisidele, teadmiste ja oskuste järjepidevale arendamisele ning töökeskkonna mitmekesisusele.

Väärtused

Lähtume oma igapäeva töös kolmest põhiväärtusest – lihtne, avatud ja hooliv. Pangana toetame inimeste, ettevõtete ja ühiskonna arengut ning tööandjana oma inimesi, et nad saaksid võimaluse areneda, mõjutada suuri asju ja tunda rõõmu tasakaalustatud elust.

Statistika

Swedbank Eesti 360 erinevat ametipositsiooni on täidetud  2500 inimesega, kellest 1900 töötab Tallinnas ning 600 üle Eesti. Töökollektiivi iseloomustav märksõna on „mitmekesisus“. Kui meie noorim töötaja on 18-aastane, siis vanim 70-aastane. Keskmine staaž 10 aastat jääb pika puuga alla kõige staažikamale töökogemusele, milleks on 52 aastat. Oleme rahvusvahelised ning meie juures on esindatud rohkem kui 20 erinevat kultuuritausta. Ühtlasi näeme rõõmuga enda kollektiivis ka vähenenud töövõimega inimesi, olles neid tänaseks päevaks värvanud samuti 30 ringis.

Töö- ja praktikapakkumised

Pakume rohkelt karjäärivõimalusi nii kogenud tegijatele kui ka noortele, kes on oma karjääriteed alles alustamas. Swedbanki inimesed töötavad valdkondades nagu era- ja äriklientide konsulteerimine, IT arendus, andmekaeve ja -modelleerimine, äri- ja tootearendus, kindlustus, liising, investeerimine, krediidi- ja riskijuhtimine, personalijuhtimine, kommunikatsioon, juura jpm.

Paljude meie inimeste tee Swedbankis on alguse saanud praktikale tulekust. 2017. aastal oli Swedbankis praktikal üle 120 praktikandi, kellel avanes võimalus panna ennast proovile meie erinevatel ametikohtadel ning näha seda, mis Eesti suurimas pangas tegelikult toimub.

Miks tudeng peaks just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Eestis on vähe ettevõtteid, mis on nii suured ja rahvusvahelised nagu Swedbank. Töötades Swedbankis tunnetad igapäevaselt oma töö väärtust – saad teha praktilist tööd, mille tulemus on oluline miljonitele inimestele. Meie juures omab olulist rolli iga töökoht ja inimene, kelle igapäeva tegevusest sõltub väga palju. Tööandjana iseloomustab Swedbanki märksõna „võimalused“ – Sulle avaneb võimalus teha suuri tegusid endale meelepärases valdkonnas, võimalus töötada koos oma ala tippspetsialistidega, võimalus tööalaselt areneda ja ehitada oma karjääri just Swedbankis.

Lisaks soovime enda juures näha noori säravaid tegijaid, mistõttu panustame võimaluste loomisesse ka kooliõpilaste ja tudengite jaoks. Korraldame töövarjupäevi, suvist praktikaprogrammi Kick Start ning sellel aastal teistkordselt ka Business Intelligence Academy-t. Kõigi nende ettevõtmiste raames avaneb võimalus näha panga siseelu, tutvuda lahedate inimestega, veeta ühisürituste raames Swedbanki töötajatega toredalt aega ning kes teab, ehk kindlustada endale ka tulevane töökoht.

Kontaktid

cv@swedbank.ee

Koduleht: swedbank.ee/jobs