Uus Maa Kinnisvarabüroo

Põhivaldkond: KINNISVARA

Kontakt

Aadress: Tallinn, Maakri 19/1, 5. korrus, A korpus

E-post: uusmaa@uusmaa.ee

Telefon: 627 2600

Koduleht: www.uusmaa.ee

Ettevõtte väärtused

Uus Maa 3 põhiväärtust:

 • ületame klientide ootused,
 • inimesed on meie suurim väärtus,
 • meeskonnatöö on meie jõud ja ühtsus.

Meie meeskond on perekond, oleme rohkem kui töökaaslased. Pere püsib koos nii heas kui ka halvas, aitab ja toetab. Perekond on mõistev, salliv ja aktsepteeriv. Seetõttu valime inimesi oma meeskonda väga hoolikalt. Meile meeldib positiivsus, sõbralikkus, arengusoov, ambitsioonikus ja lojaalsus ning meie töötajad peavad saama head tasu oma panuse eest.

Visioon

Areneme mõjuvõimsaimaks kinnisvarabürooks turgudel, kus tegutseme. Uus Maa teenused on sõbralikud, lihtsad ja mugavad, säilitame kõrge professionaalsuse, tagades töötajate ja omanike huvid.

Missioon

Uus Maa meeskond on pühendunud professionaalset teenust hindavate klientide ootuste ületamisele.

Meie töötajad on hästi koolitatud, oleme järjepidevas arengus ning meie töötajad on tunnustatud ja oma ala parimad. Uus Maas loovad väärtust inimesed oma oskustega.

Statistika

 • Uus Maa on Eesti suurim ja usaldusväärseim kinnisvarabüroo, mille harukontorid on kõikides suuremates Eesti linnades ning ka Hispaania Päikeserannikul Marbellas.
 • Uus Maa on saavutanud mitmel korral Äripäeva poolt koostatavas iga-aastases edukate kinnisvarabüroode edetabelis esikoha ning valitud rahvusvahelise finantsajakirja EUROMONEY poolt mitmel korral Eesti kõige paremaks kinnisvaraettevõtteks.
 • Uus Maa brändi all tegutseb kõige rohkem „Eesti Aasta Maakleri“ tunnustuse pälvinud eksperte. Kokku on Uus Maas inimesi 230, neist 184 on kinnisvaramaaklerid ja 27 kinnisvarahindajad.
 • Uus Maa kaubamärgi all tegutsevad 19 bürood ja frantsiisiettevõtet üle Eesti. Lisaks on meil sidusettevõtted Uus Maa Ärikinnisvara, Uus Maa Invest ja Uus Maa Haldus. Meil on juba üle 30 aasta kogemust ja klientide usaldust nii kinnisvara vahendamises, hindamises, haldamises, nõustamises kui investeerimises.

Töö- ja praktikavõimalused

Uus Maa kinnisvarabüroo ootab oma ridadesse alati edumeelseid ja ambitsioonikaid inimesi, keda köidab kinnisvaramaailm ning selle ümber toimuv. Eelnev kogemus pole määrav, küll on aga oluline tahe õppida ja pidevalt ennast arendada.

Uus Maas on väga põhjalik koolitusprogramm, mille käigus õpetame uued talendid ise välja andes neile kõik teadmised edukaks kinnisvaraalaseks karjääriks. Pakutav koolitusprogramm ei kata vaid erialast materjali, vaid treenib ka müügi- ning suhtlemisoskust.

PRAKTIKAVÕIMALUSED: Paku välja oma ideed ja lepime kokku, kuidas saame olla abiks Sulle lõputöö kirjutamisel või kooli jaoks praktika sooritamisel! Uus Maa võimaldab rakendada koolis õpitut ka reaalses elus. Meil on paindliku graafikuga töö, mis võimaldab stressivabalt ühildada töö- ja koolielu. Eriti on meile praktikale oodatud majandust, kinnisvara või ehitust õppivad tudengid, kuid oodatud on kõigi erialade noored spetsialistid.

Meie inimesed on meie suurim vara, hindame neid kõrgelt ja hoiame väga. Kui sooviksid olla oluline osa meie professionaalsest meeskonnast, siis saada oma CV ja motivatsioonikiri aadressile Meie inimesed on meie suurim vara, hindame neid kõrgelt ja hoiame väga. Kui sooviksid olla oluline osa meie professionaalsest meeskonnast, siis saada oma CV ja motivatsioonikiri aadressile olenparim@uusmaa.ee ning me võtame Sinuga ühendust. 

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Kui soovid olla oma aja peremees ning areneda ettevõtjaks, siis on Sul võimalik õppida meie juures oma valdkonna parimatelt. Uus Maas on Eestis ainulaadne ja tugev koolitussüsteem (Käivituskool), mis treenib alustava maakleri professionaalseks ja edukaks maakleriks.

Pakume Sulle:

 • töö- ja/või praktikakogemust Eesti juhtivas kinnisvarabüroos
 • täielikku koolitus- ja arenguprogrammi
 • pikaaegse kogemusega mentorit
 • personaalse lähenemisega tööalast nõustajat/treenerit
 • võimalust planeerida ise oma aega
 • piiramatut teenimisvõimalust
 • efektiivseid eneseturundamise tööriistu
 • liikuvat, vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd
 • professionaalseid, hoolivaid ja toetavaid kolleege
 • esmaklassilist kontorit Tallinna südalinna väärikas Maakri kvartali kõrghoones (ootame kandideerima ka mujale meie büroodesse üle Eesti)
 • meeleolukaid ühisüritusi, koolitusi, omatöötaja soodustusi, UUS MAA huvi- ja spordiklubi üritusi jpm

Kontakt

Aadress: Tallinn, Maakri 19/1, 5. korrus, A korpus

E-post: uusmaa@uusmaa.ee

Telefon: 627 2600

Koduleht: www.uusmaa.ee