Verston OÜ

Põhivaldkond: EHITUS

Muud valdkonnad: mehaanika

Kontakt

Signe Korjus, personalijuht,

signe.korjus@verston.ee,

53997207;

praktika@verston.ee

Koduleht: https://verston.ee/

Ettevõtte väärtused

AMBITSIOONIKUS

Meil on tahe ja julgus parimaid ideid avastada. Olles ettevõtjad me viime ideed ellu, teeme ära. Me julgeme eristuda ja erineda. Erinevad inimesed ja erinevad ideed võimaldavad meil kiiresti areneda ja kasvada. 

MAAILMA TIPPTASE

Töö kiidab tegijat ja oleme oma töö üle uhked. Meie otsused põhinevad andmetel ja teadmistel. Targad digitaalsed tööriistad loovad andmetest parimaid teadmisi, vähendavad kulusid, suurendavad tootlikkust. Teadlikud otsused, väiksed kulud, kõrge tootlikkus on meie konkurentsivõime alus.

ROHELISE MEELEGA

Kui inimesed on Verstoni süda, siis loodus on maailma süda. Meie jaoks on oluline hoida mõlemat. Uudsed tehnoloogiad, materjalide taaskasutus ning loodussõbralikud lahendused aitavad keskkonnamõju vähendada. Loodussäästlik meel aitab meil kasvada ja areneda kestlikult.

Visioon

Meie eesmärk on teha elu kauakestva ja keskkonnasõbraliku taristu rajamise ning hooldamise kaudu paremaks. Tehes seda targalt, säästlikult ja südamega, soovime kasvada (Baltikumi) taristuvaldkonna juhtivaks ettevõtteks.

Töö- ja praktikavõimalused

Võtame praktikante vastu kõigis ärivaldkondades: teede ehitus, korrashoid, asfaldi tootmine ja paigaldus, tehnika ning mäendus.

Kandideerida saad CV Keskuse kaudu:

https://www.cvkeskus.ee/praktikant-eestis-verston-ou-762466

Statistika

330 töötajat

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Verston on kõige kiiremini kasvav taristuettevõte Eestis. Meil on hästi korraldatud praktikaprogramm, hea praktikatasu ning laialdased võimalused pärast praktikat tööle jääda.

Kontakt

Signe Korjus, personalijuht,

signe.korjus@verston.ee,

53997207;

praktika@verston.ee

Koduleht: https://verston.ee/