Verston OÜ

Põhivaldkond:  Teedeehitus ja korrashoid

Ettevõtte väärtused

AMBITSIOONIKUS

Meil on tahe ja julgus parimaid ideid avastada. Olles ettevõtjad me viime ideed ellu, teeme ära. Me julgeme eristuda ja erineda. Erinevad inimesed ja erinevad ideed võimaldavad meil kiiresti areneda ja kasvada.

MAAILMA TIPPTASE

Töö kiidab tegijat ja oleme oma töö üle uhked. Meie otsused põhinevad andmetel ja teadmistel. Targad digitaalsed tööriistad loovad andmetest parimaid teadmisi, vähendavad kulusid, suurendavad tootlikkust. Teadlikud otsused, väiksed kulud, kõrge tootlikkus on meie konkurentsivõime alus.

ROHELISE MEELEGA

Kui inimesed on Verstoni süda, siis loodus on maailma süda. Meie jaoks on oluline hoida mõlemat. Uudsed tehnoloogiad, materjalide taaskasutus ning loodussõbralikud lahendused aitavad keskkonnamõju vähendada. Loodussäästlik meel aitab meil kasvada ja areneda kestlikult.

Visioon

Verstoni visioon on olla ambitsioonikalt kasvav, kõrge kasumlikkusega ja maailma väikseima keskkonnajalajäljega taristuehitaja, mis kõrge juhtimiskvaliteedi tulemusel on sektori eelistatuim tööandja, kus töötavad terved ja õnnelikud inimesed.

Missioon

Verstoni eesmärk on teha elu paremaks, arendades ja hooldades tulevikku suunatud, keskkonnasäästlikku taristut, mis toetab ühiskonna arengut ja ühenduvust.

Statistika

330 töötajat,

TÖÖ JA PRAKTIKAPAKKUMISED

Võtame praktikante vastu kõigis ärivaldkondades: teedeehitus, teede korrashoid, asfaldi tootmine ja paigaldus, tehnika ning mäendus.

Nüüd pole muud, kui saada meile oma CV ja motivatsioonikiri aadressile praktika@verston.ee ning tule praktikale!

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Verston on Eesti juhtiv taristuehituse ja korrashoiu ettevõte. Meil on hästi korraldatud praktikaprogramm, hea praktikatasu ning laialdased võimalused pärast praktikat tööle jääda. Meil saad lisaks kõvale tööpraktikale tunda tõelist meeskonnavaimu, õpid probleeme lahendama, koostööd tegema ja mitte alla andma.