Adven Eesti AS

Põhivaldkond: ENERGEETIKA

Kontakt

Personalijuht Ivi Aluoja: ivi.aluoja@adven.com

Koduleht: https://adven.com/ee/

Ettevõtte väärtused

Kliendile keskendumine

Otsime lahendusi ja arendame pidevalt uusi energiakontseptsioone, mis vastavad kõige paremini klientide vajadustele. Hoolitseme lahenduse loomisel alati klientide ootuste ja nõuete eest, kuid soovime pakkuda ka parimat võimalikku klientide kogemust igas puutepunktis.

Pühendumine

Pühendume oma klientide vajadustele investeeringute, pikaajaliste lepingumudelite ja pidevate operatiivsete täiustuste pakkumisega. Oleme Advenis pühendunud oma väärtustele, eesmärgipärasusele ja sihtmärkidele ning püüame neid eesmärke oma igapäevases töös saavutada nii hästi kui võimalik.

Tulemuslikkus

Püüame saavutada tulemuslikkust kõigis oma tegevustes ja meil on suur eesmärk arendada lisaks energia- ja kulutõhususele ka inimeste edu. Töötame hoolikalt ja täpselt. Oleme eesmärgile orienteeritud ja jälgime klientidega tihedas koostöös ühiste eesmärkide saavutamist.

Austus

Me austame oma kliente, partnereid ja personali, pakkudes ja järgides üldtunnustatud üldtunnustatud häid eetilisi tavasid. Me peame lugu säästva arengu põhimõtetest ja keskkonnaväärtustest, eelistades keskkonnasäästlikke energialahendusi ja taastuvkütuseid.

Visioon

Adven on maailma parim säästva energia teenuse ja kliendikogemuse pakkuja tööstuse ja kinnisvara valdkonnas. Adveni visiooni keskmes on teenusmudel Energy as a Service®, mis võimaldab meil oma missiooni erakordselt intensiivselt ellu viia. Juba üle 40 aasta on meie tegevuse fookus olnud meie ärimudelil – terviklike energialahenduste kavandamisel, ehitamisel ja investeerimisel, jaamade ja kliendi põhiprotsesside kujundamisel ja käitamisel ning pideval arendamisel.

Töö- ja praktikavõimalused

Statistika

90 töötajat

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

* Adven on rahvusvaheline kasvav ettevõte, mille eesmärk on olla maailmas oma ala parim.
* Advenis on Sul võimalus koos meie klientidega luua, ehitada ja arendada jätkusuutlikke energia- ja veelahendusi.
* Sinu mõtetel on mõju, saad oma tööd mõjutada ja Sul on võimalus tuua muutusi ja pakkuda parimat kliendikogemust.
* Töötad keskkonnas, mis on suunatud pidevale parendamisele ja julgustab inimesi üksteiselt õppima ja arenema.
* Saad mõjutada tuleviku energialahendusi ja osaleda parema maailma loomises. * Meiega liigud edasi. Adven kasvab ja Sina kasvad koos meiega.

 

Kontakt

Personalijuht Ivi Aluoja: ivi.aluoja@adven.com

Koduleht: https://adven.com/ee/