AS Framm

Põhivaldkond: TOOTMINE

Kontakt

Vana-Narva mnt 8, Maardu
framm@framm.ee

Koduleht: www.framm.ee

Ettevõtte väärtused

Teeme oma tööd pea ja hingega, mitte ainult kätega. Meie väärtusteks on ausus ja õiglus ning pühendumine. Oleme valmis tegudeks!

Visioon

Framm on edumeelne ning tulevikku vaatav betooni ning betoonitooteid tootev ettevõtte. Suurima betoonist ehitusmaterjalide tootjana Eestis, tahame Frammi vääruste ja kõrgete standarditega olla eeskujuks ka teistele ehituse valdkonna tegijatele ning saada betoonituru kujundajaks.

Statistika

Frammi grupis on tööl ligi 400 inimest, meil on 4 tootmisüksust ja 2019 aasta käive ületas 35 miljonit eurot. Meie sortiment on ainulaadne oma mitmekülgsuse poolest – oleme ainuke tehas, mis toodab nii seinaelemente, õõnespaneele kui ka presstooteid ja kaubabetooni.

Töö- ja praktikavõimalused

Me tahame oma valdkonna noortele juba varakult sisse süstida edumeelsust, aktiivsust ning pealehakkamist. Pakume praktikakohti hakkajatele betoonihuvilistele noortele, näiteks tulevastele kvaliteedispetsialistidele või mehaanikutele aga ka müügiosakond ootab noori enda juurde teadmisi koguma.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

FRAMMIS loome paremat homset kasutades väärikat ja vastupidavat materjali – betooni. Koos meiega saad kaasa lüüa betoonituru kujundamisel. Me hindame turvalisust ja ohutuid töövõtteid, oleme oma igapäeva otsustes säästlikud ja teeme puhtama keskkonna nimel aktiivselt tööd. FRAMM on alati valmis tegutsema ja teeb, mis lubatud! Oleme ausad ja õiglased. Aga mis peamine – ME OLEME ÜKS TIIM!

Kontakt

Vana-Narva mnt 8, Maardu
framm@framm.ee

Koduleht: www.framm.ee