AS Framm

Põhivaldkond: TOOTMINE

Kontakt

eneli.linnas@framm.ee

Koduleht: http://www.framm.ee

Ettevõtte väärtused

Teeme oma tööd pea ja hingega, mitte ainult kätega. Meie väärtusteks on ausus ja õiglus ning pühendumine. Oleme alati valmis tegudeks!

Visioon

Framm on edumeelne ning tulevikku vaatav betooni ning betoonitooteid tootev ettevõtte. Suurima betoonist ehitusmaterjalide tootjana Eestis, tahame Frammi vääruste ja kõrgete standarditega olla eeskujuks ka teistele ehituse valdkonna tegijatele ning saada betoonituru kujundajaks.

Töö- ja praktikavõimalused

Tahame oma valdkonna noortele juba varakult sisse süstida edumeelsust, aktiivsust ning pealehakkamist. Pakume praktikakohti hakkajatele betoonihuvilistele noortele, näiteks tulevastele kvaliteedispetsialistidele või mehaanikutele aga ka müügiosakond ootab noori insenere ja projektijuhte enda juurde teadmisi koguma.

Statistika

Frammi grupis on tööl ligi 400 inimest, meil on 4 tootmisüksust ja aasta käive ületas 29 miljonit eurot. Meie sortiment on ainulaadne oma mitmekülgsuse poolest – oleme ainuke tehas, mis toodab nii seinaelemente, õõnespaneele ja eritooteid kui ka presstooteid ja kaubabetooni.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

FRAMMIS loome paremat homset kasutades väärikat ja vastupidavat materjali – betooni. Koos meiega saad kaasa lüüa betoonituru kujundamisel. Me hindame turvalisust ja ohutuid töövõtteid, oleme oma igapäeva otsustes säästlikud ja teeme puhtama keskkonna nimel aktiivselt tööd. FRAMM on alati valmis tegutsema ja teeb, mis lubatud! Oleme ausad ja õiglased. Aga mis peamine – ME OLEME ÜKS TIIM!

Kontakt

eneli.linnas@framm.ee

Koduleht: http://www.framm.ee