AS Inbank

Põhivaldkond: MAJANDUS

Kontakt

cv@inbank.ee

Koduleht: inbank.ee

Ettevõtte väärtused

Tegus – Me oleme hingelt tegutsejad ja otsime alati uusi võimalusi. Oleme järjepidevad ja tulemustele orienteeritud ning võtame tagasilööke õppetundidena.
Nutikas – Me väärtustame iseseisvat mõtlemist ja ei karda mugavustsoonist välja astuda. Hindame kõrgelt professionaalsust, oleme põhjalikud ja otsime praktilisi lahendusi.
Avatud – Meie spetsialistide meeskonnas on iga liige oluline. Meie jaoks on au sees arvamuste mitmekesisus, intellektuaalne arutelu ja koostöö.

Visioon

Inbank viib panganduse pangast välja, sinna, kus inimesed seda päriselt vajavad. Meie rahvusvahelises tiimis töötab enam kui 290 inimest, kelle ühiseks eesmärgiks on muuta finantseerimine inimestele kättesaadavaks ja sujuvaks.

Töö- ja praktikavõimalused

Inbank ootab oma meeskonda inimesi, kes tahavad teha uutmoodi panka. Tutvu vabade positsioonidega: https://inbank.ee/karjaar

Statistika

Töötajate arv – 290+
8 kontorit 5 riigis

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie kiire kasv ning rahvusvahelised ambitsioonid pakuvad väljakutsuvat ja põnevat tööd, milles on rohkelt start-up vaibi. Lisaks motiveerivatele tööülesannetele pakume paindlikkust tööaja ning -koha suhtes, kõigi mugavustega kontorit Kalamajas, suurepärast seltskonda ja konkurentsivõimelist tasu. Inbankis saad kogeda, kuidas tehakse uue ajastu panka.

Kontakt

cv@inbank.ee

Koduleht: inbank.ee