AS Inbank

Põhivaldkond: FINTECH

Muud valdkonnad: Infotehnoloogia, Majandus

Kontakt

cv@inbank.ee

Koduleht: https://inbank.ee/en/career

Ettevõtte väärtused

Meie väärtused on targad, avatud ja aktiivsed.

Visioon

Ehitame välja ülima manustatud jaemüügikogemuse, kus rahastamine kohtub klientidega täpselt seal, kus nad on, ja plaanime, mis vastab nende isiklikele vajadustele, ilma igasuguse kärata. Nii rahastatakse kõike alates tossudest kuni päikesepaneelideni täpselt siis ja seal, kus seda vajatakse. Muutes rahastamise toote või teenuse lahutamatuks osaks, aitame oma 5400+ kaubanduspartneril areneda.

Visioon

Meie missiooniks on viia rahastamine traditsioonilisest pangandusest müügipunkti, kus toimub igapäevane kaubandus.

Statistika

Inbankil on üle 5400 aktiivse kaubanduspartneri ja 845 000 aktiivset lepingut. Rohkem kui 300 inimest 17 erinevast rahvusest töötab 8 kontoris 5 riigis Baltikumis ja Kesk- ja Ida-Euroopas.

Töö- ja praktikavõimalused

Ootame praktikale ka välistudengeid.

Teame, et meie ambitsioonikas kasvustrateegia vajab tugevat rahvusvahelist meeskonda, mis koosneb kvalifitseeritud spetsialistidest, kes töötavad üle meeskondade ja piiride tagamaks, et kasvame koos, mitte lahku. Igal aastal on meil suvine praktikaprogramm ja avatud ametikohad on saadaval aadressil https://inbank.ee/et/karjäär

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Tarkus võib esineda mitmel kujul. Raamatutarkused. Tänavatarkused. Tehnikatarkused. Suhtlemisega seotud tarkused. Saate ideest aru. Selleks, et jõuda sinna, kuhu oleme teel, vajame meeskonda, mis on oma nutikuste poolest mitmekesine. Ükskõik, millised tarkused sul on, Inbankis hinnatakse sind ja esitatakse sulle väljakutseid. Meie kiire kasv ja rahvusvahelised ambitsioonid seavad meid iga päev põnevate väljakutsete ette. Lisaks motiveerivatele tööülesannetele pakume oma meeskonnaliikmetele järgmisi eeliseid: Kasvuvõimalused nii oma rollis kui ka tööalaselt; Väljakutsuvat ja põnevat tööd rohke start-up vaimuga; Suurepärased inimesed ja toredad meeskonnaüritused; Töövahendid teie isiklikke eelistuste järgi; Paindlikkust tööaja ja töökoha osas; Lemmikloomasõbralik kontor, personaalne arengukava ja heaolualgatused.

Kontakt

cv@inbank.ee

Koduleht: https://inbank.ee/en/career