DHL Express Estonia AS

Põhivaldkond: LOGISTIKA

Kontakt

kandideeri@dhl.com
Tel: 56808435

Koduleht: https://www.dhl.ee/et/express.html

Ettevõtte väärtused

Me ühendame inimesi, muutes nende elu paremaks. Meie tegutsemispõhimõtted on kiirus, pühendumine, veatu tegutsemine esimesel korral ja saab-tehtud-suhtumine.

Visioon

Deutsche Post DHL Group soovib jääda juhtivaks postiettevõtteks Saksamaal ja saada maailma juhtivaks logistikaettevõtteks. Soovime olla esmaseks valikuks mitte üksnes tarneteenusete kasutajatele, vaid ka töötajate ning investorite jaoks.

Statistika

Oleme maailma kõige rahvusvahelisem ettevõte. Maailma erinevates paikades töötab meie ettevõttes enam kui 480 000 inimest ja kuulume 10 maailma suurima tööandja hulka. DHL pakub teenuseid enam kui 220 riigis ja piirkonnas ning haldame miljoneid kliente tunnis. DHL Express Estonia pakub tööd enam kui 115 inimesele.

Töö- ja praktikavõimalused

DHL Express värbab kullereid, pakume suveks tööd teenindusleti praktikandile, suveperioodiks ootame appi ka osalise koormusega laotöötajaid.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

DHL Express on pälvinud TOP Employer 2020 aunimetuse ning oleme tunnustatud kui töötajate ja peresõbralik ettevõte. Pakume stabiilset tööd, arenguvõimalusi, osalise koormusega tööd või praktikat suveperioodiks. Töötajate soodustused on mitmekülgsed ning nende kokkupanekul on arvestatud töötajate ettepanekuid.

Kontakt

kandideeri@dhl.com
Tel: 56808435

Koduleht: https://www.dhl.ee/et/express.html