DHL Express Estonia AS

Main field: LOGISTICS

Contact

kandideeri@dhl.com
Tel: 56808435

Home page: https://www.dhl.ee/et/express.html

Company values

Me ühendame inimesi, muutes nende elu paremaks. Meie tegutsemispõhimõtted on kiirus, pühendumine, veatu tegutsemine esimesel korral ja saab-tehtud-suhtumine.

Our vision

Deutsche Post DHL Group soovib jääda juhtivaks postiettevõtteks Saksamaal ja saada maailma juhtivaks logistikaettevõtteks. Soovime olla esmaseks valikuks mitte üksnes tarneteenusete kasutajatele, vaid ka töötajate ning investorite jaoks.

Statistics

Oleme maailma kõige rahvusvahelisem ettevõte. Maailma erinevates paikades töötab meie ettevõttes enam kui 480 000 inimest ja kuulume 10 maailma suurima tööandja hulka. DHL pakub teenuseid enam kui 220 riigis ja piirkonnas ning haldame miljoneid kliente tunnis. DHL Express Estonia pakub tööd enam kui 115 inimesele.

Job and internship opportunities

DHL Express värbab kullereid, pakume suveks tööd teenindusleti praktikandile, suveperioodiks ootame appi ka osalise koormusega laotöötajaid.

Why should students come to your company for an internship or work?

DHL Express on pälvinud TOP Employer 2020 aunimetuse ning oleme tunnustatud kui töötajate ja peresõbralik ettevõte. Pakume stabiilset tööd, arenguvõimalusi, osalise koormusega tööd või praktikat suveperioodiks. Töötajate soodustused on mitmekülgsed ning nende kokkupanekul on arvestatud töötajate ettepanekuid.

Contact

kandideeri@dhl.com
Tel: 56808435

Home page: https://www.dhl.ee/et/express.html