Domus Kinnisvara

Põhivaldkond: KINNISVARA

Kontakt

E-mail: info@domus.ee

telefon: +372 646 4035

Koduleht: www.domus.ee

Ettevõtte väärtused

Väärtustame initsiatiivikust, pikaajalisi töösuhteid ning vastastikust lojaalsust. Meie töökultuur on sõbralik ja teineteist toetav ning töökeskkond mõnus ja meeleolukas. Ootame oma meeskonda inimesi, kes on pühendunud kinnisvaratööle ning klientidele professionaalsele teenindamisele. Väärtustame erialaste kutsetunnistuste olemasolu, korraldame koolitusi ning traditsioonilisi ja ebatraditsioonilisi firmaüritusi. Oleme aktiivsed partnersuhete ja võrgustike arendamisel. Meil on head suhted kinnisvaravaldkonna oluliste tegijatega. Püüdleme pidevalt uuenduste ja täiustamise poole, meid viib edasi pidev areng ning kasvamine.

Visioon

Uuenduste ja õppimiskultuuri väärtustamise ning pakutava teenuse esmaklassilise kvaliteedi kaudu oleme juhtiv kinnisvarasektoris tegutsev ettevõte, kes suunab ja kujundab kinnisvaraturu arengut.

Töö- ja praktikavõimalused

Hindaja:
Pakume tööd kinnisvara hindajale, kelle ülesandeks on hinnata varade väärtusi. Töötamine hindajana eeldab vähemalt keskhariduse olemasolu ning eelistatavalt kõrghariduse omandamist majandus-, õigus- või ehitusvaldkonnas. Amet nõuab kinnisvara hindaja kutsetunnistuse omandamist, mida on võimalik teha pärast paarikuulist praktikat. Töögraafik on paindlik ning mitmed tänased kutselised kinnisvara hindajad on oma karjääri alustanud just õpingutega samal ajal.

Maakler/konsultant:
Soovid olla rohkem, kui sõna “maakler” täna kinnisvaraturul esindab? Tule Domus Kinnisvara meeskonda maakleriks/konsultandiks! Ükskõik, kas liitud Domuse era- või ärikinnisvara osakonnaga, meie juures ei ole Sa maakleri sõnakõlks, meie juures oled Sa usaldusväärseim kinnisvarakonsultant Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Saaremaal või näiteks Narvas. Meil on esindused üle Eesti!

Projektijuht või projekteerija (seadustamise osakond):
Seadustamise osakonda ootame tööle või praktikale projektijuhte ja projekteerijaid. Praktikale tulles saavad noored ja innukad projektijuhid ja projekteerijad teha oma esimesed sammud nii uusarenduste projekteerimisel kui ka protsessi juhtimisel ning varasema elamufondi seadustamise protsessis. Projektijuhi või projekteerijana saad teha mitmekülgset tööd ühtses ja teotahtelises meeskonnas, kus väärtustatakse nii koos töötamist kui ühiselt aja veetmist väljaspool tööd – meil on päriselt palju ägedaid ühisüritusi, mis meeskonnavaimu tugevdavad ja sisseelamisprotsessi kiirendavad. Oma töö eest saad muidugi motiveerivat tasu ning lisaks sellele oleme ka töökeskkonna ja koormuse osas paindlikud.

 

Projektijuht: https://www.cvkeskus.ee/projektijuht-tule-toole-voi-praktikale-seadustamise-valdkonda-tallinnas-domus-kinnisvara-vahendus-ou-763580?w=1
Projekteerija: https://www.cvkeskus.ee/projekteerija-tule-toole-voi-praktikale-seadustamise-valdkonda-tallinnas-domus-kinnisvara-vahendus-ou-763574?w=1
Maakler/konsultant: https://www.cvkeskus.ee/kinnisvaramaaklerkonsultant-tule-toole-voi-praktikale-eestis-domus-kinnisvara-vahendus-ou-763566?w=1

Huvi korral kirjutage palun info@domus.ee

Statistika

Domus Kinnisvara on üks suuremaid ja usaldusväärsemaid kinnisvarabüroosid Eestis. Meil on 100 töötajat ja 6 esindust üle terve Eesti – Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Saaremaal ja Narvas. Oleme täisteenust pakkuv kinnisvaraettevõte ning peale era- ja ärikinnisvara vahenduse tegeleme ka kinnisvara hindamisega, seadustamise ja kasutuslubadega ning kinnisvaraarendusega.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

• Põhjalik sisseelamisprogramm ja isiklik mentor väljaõppe perioodil.
• Me anname vahendid ja võimalused, et saaksid saavutada edu kinnisvaramaastikul.
• Otsus liituda meie tiimiga võib olla elumuutev, sest sellest võib alguse saada kadestamisväärt kinnisvarakarjäär, millega käivad käsikäes väga hea teenimispotentsiaal, kasulikud kontaktid, põnevad tehingud ja isiklik areng.
• Meie tiimikaaslased aitavad Sul kiiresti kohaneda ja on toetavad.
• Meil väärtustatakse nii koos töötamist kui ka ühiselt aja veetmist väljaspool tööd – meil on palju ägedaid ühisüritusi, mis meeskonnavaimu tugevdavad ja sisseelamisprotsessi kiirendavad.
• Oleme üks suuremaid ja usaldusväärsemaid kinnisvarabüroosid Eestis.
• Uus tulevane vinge kontor Tallinna südalinnas. (Aga ootame tööle/praktikale ka meie teistesse esindustesse üle Eesti).

Kontakt

E-mail: info@domus.ee

telefon: +372 646 4035

Koduleht: www.domus.ee