Elisa Eesti AS

Põhivaldkond: Telekommunikatsioon

Kontakt

janne.rihe@elisa.ee

Ettevõtte väärtused

Uuenevus, koostöö, tulemuslikkus, kliendikeskus, vastutustundlikkus.

VISIOON

Digitaliseerime, et tulevikul oleks tulevik.

Missioon

Elisa missiooniks on rajada ühiskonna digivundamenti läbi säästliku äritegevuse. Hindame kõrgelt innovatsiooni ja töötame pühendunult, et tuua see kõigi inimesteni, seda läbi uuenduslike äppide, moodsaimate tööviiside, lahenduste ja palju muu. Mida rohkem töid suudame anda masinatele, seda rohkem saavad vaba aega nautida nii meie kliendid kui ka töötajad. 

Statistika

Töötajaid ligi 1000, kellest 53% naised, 47% mehed, keskmine tööstaaž 6,9 aastat, pikim tööstaaž 31 a, vanim töötaja 72 a.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Elisa puhul on tegemist väga innovatiivse ettevõttega, kus koged iga päev midagi uut ja põnevat ning kus võimatut on võimalik ellu viia ajast ja kohast sõltumatult. Käime ajaga kaasas ja soovime pidevalt areneda, seetõttu julgeme pakkuda ka kastist väljas lahendusi. Elisa tiimis on ainult ägedad tegelased, kellega on iga tööpäev kui põnevik, Sind toetavad head juhendajad ja kaasamõtlevad kolleegid, kes jagavad hea meelega oma nõu ja kogemusi. Sul on võimalus teha karjääri Elisas sees ja end tööalaselt teostada, saad ise oma töös kaasa rääkida ning näha reaalselt tehtud töö tulemust.

Kontakt

aadress: Sõpruse pst 145, 13425 Tallinn

karjäärileht: elisa.ee/too

e-mail: talent@elisa.ee