ERGO

Main field: ECONOMY

Other areas: Infotechnology

Contact

cv@ergo.ee

Home page: www.ergo.ee

Company values

Caring for the future is in our nature.

Usume, et igaüks saab koos ERGOga oma maailma paremaks muuta, sest me hindame, arvestame ja katame praeguseid ja tulevasi riske. See on meie tegevuse ja kliendisuhete alus: oleme igal eluetapil Sinu aktiivne kaaslane ja võrdne partner. Sina lood oma maailma, meie maandame riske – hoolides, lihtsustades ja inspireerides.

Our vision

ERGO tõi esimesena Eesti kindlustusturule nii koduabi, reisiabi, erakliendi vabatahtliku ravikindlustuse aga ka e-kindlustuse koostöös Teliaga.

Our vision is to continue to offer market-changing insurance solutions and to be the number 1 insurer in the Baltics.

Statistics

  • We are part of the ERGO group - one of the largest insurance groups in Germany and Europe.
  • More than 120,000 customers in Estonia trust ERGO's services, knowledge, experience and financial stability. 
  • ERGO employs 285 people in Estonia and its working languages are Estonian, Russian and English.
  • ERGOle omistati 2021. aastal 9. koht TOP Tööandjana finantssektoris ning eelmise aasta lõpus Peresõbraliku Tööandja hõbedane algmärgis.

Job and internship opportunities

Pakume võimalust osaleda ERGO praktika- või suvetööprogrammis. Ootame motiveeritud praktikahuvilisi saama teadmisi ja reaalseid töökogemusi IT tehnilises toes ja IT arenduses. Lisaks pakume suvetöö võimalust transpordikahjude osakonnas kahjukäsitlejana. Meile ei ole tähtis Sinu töökogemus või õpitud eriala – väärtustame huvi, motivatsiooni ja oskuseid.

Why should students come to your company for an internship or work?

We do not select employees solely on the basis of a school certificate - we value interest in the field of insurance, motivation and skills. In our company work the employees, who share similar values, who want to learn at least one new thing every day, who do their job not just well, but passionately and with joy.

ERGOs on huvitavad võimalused ja väljakutsed – osaledes erinevates koostööprojektides, otsime, leiame ja katsetame uudseid lähenemisi kindlustusärile.

Contact

cv@ergo.ee

Home page: www.ergo.ee