ERGO

Põhivaldkond: MAJANDUS

Muud valdkonnad: Infotehnoloogia

Kontakt

cv@ergo.ee

Koduleht: www.ergo.ee

Ettevõtte väärtused

Tulevikust hoolimine on meie loomuses.

Usume, et igaüks saab koos ERGOga oma maailma paremaks muuta, sest me hindame, arvestame ja katame praeguseid ja tulevasi riske. See on meie tegevuse ja kliendisuhete alus: oleme igal eluetapil Sinu aktiivne kaaslane ja võrdne partner. Sina lood oma maailma, meie maandame riske – hoolides, lihtsustades ja inspireerides.

Visioon

ERGO tõi esimesena Eesti kindlustusturule nii koduabi, reisiabi, erakliendi vabatahtliku ravikindlustuse aga ka e-kindlustuse koostöös Teliaga.

Meie visiooniks on jätkata turgu muutvate kindlustuslahenduste pakkumist ning olla number 1 kindlustusandja Baltikumis.

Statistika

  • Kuulume ERGO gruppi – ühte suuremasse kindlustusgruppi Saksamaal ja Euroopas.
  • ERGO teenuseid, teadmisi, kogemusi ja finantsilist stabiilsust usaldab Eestis üle 120 000 kliendi. 
  • ERGO Eestis töötab 285 inimest ning töökeelteks on eesti, vene ja inglise keel.
  • ERGOle omistati 2021. aastal 9. koht TOP Tööandjana finantssektoris ning eelmise aasta lõpus Peresõbraliku Tööandja hõbedane algmärgis.

Töö- ja praktikavõimalused

Pakume võimalust osaleda ERGO praktika- või suvetööprogrammis. Ootame motiveeritud praktikahuvilisi saama teadmisi ja reaalseid töökogemusi IT tehnilises toes ja IT arenduses. Lisaks pakume suvetöö võimalust transpordikahjude osakonnas kahjukäsitlejana. Meile ei ole tähtis Sinu töökogemus või õpitud eriala – väärtustame huvi, motivatsiooni ja oskuseid.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Me ei vali töötajaid ainult koolitunnistuse või sertifikaadi järgi – eelkõige hindame huvi kindlustusvaldkonna vastu, motivatsiooni ja oskuseid. Meil töötavad inimesed, kes jagavad sarnaseid väärtusi, kes tahavad iga päev õppida vähemalt ühe uue asja, kes teevad oma tööd mitte lihtsalt hästi, vaid kirglikult ja rõõmuga.

ERGOs on huvitavad võimalused ja väljakutsed – osaledes erinevates koostööprojektides, otsime, leiame ja katsetame uudseid lähenemisi kindlustusärile.

Kontakt

cv@ergo.ee

Koduleht: www.ergo.ee