Lumav Commerce OÜ

Main area: INFOTECHNOLOGY

Contact

info@lumav.com
Tel: +372 644 0999
Human Resources Manager: hr@lumav.com

Home page: www.lumav.ee

Company values

Lumav is based on three main values:

Performance – mõtleme koostöös kliendiga, kuidas eesmärke saavutada. Loome kasvule suunatud e-äri lahendusi.

Care – hoolime klientidest, partneritest ja töötajatest.

Õppimine – hoiame end kursis e-äri trendidega ning oleme avatud uute teadmiste omandamisele. Loome tulemuslikke protsesse, et vastata oma klientide ja töötajate ootustele.

Our vision

Lumav is a reliable, business-minded technical development partner whose goal in creating e-business solutions is to ensure business growth for the customer through the quality of the technical solution and business advice. 

Oleme Baltikumi üks neljast Magento ametlikuks partneriks valitutest ja ainuke Eesti kapitalil olev Magento partnerettevõte. Kolm aastat järjest oleme olnud Eesti kõige kiiremini kasvavate ettevõtete seas Gaselli TOP’s ning viimased kaks aastat järjest on meie klientide e-poed valitud Eesti kõige kasutajasõbralikumate e-poodide hulka (Loverte 2019 ja Weekendshoes 2020 aastal) .

Pakume ärianalüüsi, kasutajaliidese analüüsi ja teostust, tehnilist analüüsi ja selle elluviimist. Lisaks järelhooldust ja analüüsipõhist kasvule suunatud arendust. Oleme Baltikumi üks neljast Magento ametlikuks partneriks valitutest ja ainuke Eesti kapitalil olev Magento partnerettevõte. 

The company has ten years of experience in programming warehousing, production and accounting software and creating various interfaces. We can handle even the most difficult technical challenges of e-business.

Job and internship opportunities

Otsime peamiselt PHP oskustega Back-end arendajaid, kes hakkaksid arendama e-äri platvormi Magento Aga ka testijaid, projektijuhte, analüütikuid.

Why should students come to your company for an internship or work?

Panustame väga noorte arengusse ja toetame nende õppimissoovi. Kuna Magento on nii spetsiifiline platvorm, siis ei eelda me kelleltki selle varasemat tundmist (kokkupuude Magentoga on pigem boonuseks). Hindame inimese soovi areneda ja õppida ning sellele soovile baseerudes koolitame kõik oma arendajad välja – ei ole vahet, kas sa oled õpilane või töötanud varasemalt arendajana juba 5+ aastat.

Statistics

11 years on the market
40 töötajat
ca 70 Magento klienti

Contact

info@lumav.com
Tel: +372 644 0999
Human Resources Manager: hr@lumav.com

Home page: www.lumav.ee