Lumav Commerce OÜ

Põhivaldkond: INFOTEHNOLOOGIA

Kontakt

info@lumav.com
Tel: +372 644 0999
Personalijuht: hr@lumav.com

Koduleht: www.lumav.ee

Ettevõtte väärtused

Lumav lähtub oma töös kolmest põhiväärtusest:

Tulemuslikkus – mõtleme koostöös kliendiga, kuidas eesmärke saavutada. Loome kasvule suunatud e-äri lahendusi.

Hoolivus – hoolime klientidest, partneritest ja töötajatest.

Õppimine – hoiame end kursis e-äri trendidega ning oleme avatud uute teadmiste omandamisele. Loome tulemuslikke protsesse, et vastata oma klientide ja töötajate ootustele.

Visioon

Lumav on usaldusväärne, äriliselt kaasamõtlev tehniline arenduspartner, kelle eesmärk e-äri lahendusi luues on tagada kliendile ärikasv läbi tehnilise lahenduse kvaliteedi ja ärilise nõuandlikkuse. 

Oleme Baltikumi üks neljast Magento ametlikuks partneriks valitutest ja ainuke Eesti kapitalil olev Magento partnerettevõte. Kolm aastat järjest oleme olnud Eesti kõige kiiremini kasvavate ettevõtete seas Gaselli TOP’s ning viimased kaks aastat järjest on meie klientide e-poed valitud Eesti kõige kasutajasõbralikumate e-poodide hulka (Loverte 2019 ja Weekendshoes 2020 aastal) .

Pakume ärianalüüsi, kasutajaliidese analüüsi ja teostust, tehnilist analüüsi ja selle elluviimist. Lisaks järelhooldust ja analüüsipõhist kasvule suunatud arendust. Oleme Baltikumi üks neljast Magento ametlikuks partneriks valitutest ja ainuke Eesti kapitalil olev Magento partnerettevõte. 

Ettevõttel on kogemus lao-, tootmis- ja raamatupidamistarkvara programmeerimisel ning erinevate liidestuste loomisel kokku juba kümme aastat. Saame hakkama ka kõige keerulisemate e-äri tehniliste väljakutsetega.

Töö- ja praktikavõimalused

Otsime peamiselt PHP oskustega Back-end arendajaid, kes hakkaksid arendama e-äri platvormi Magento Aga ka testijaid, projektijuhte, analüütikuid.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Panustame väga noorte arengusse ja toetame nende õppimissoovi. Kuna Magento on nii spetsiifiline platvorm, siis ei eelda me kelleltki selle varasemat tundmist (kokkupuude Magentoga on pigem boonuseks). Hindame inimese soovi areneda ja õppida ning sellele soovile baseerudes koolitame kõik oma arendajad välja – ei ole vahet, kas sa oled õpilane või töötanud varasemalt arendajana juba 5+ aastat.

Statistika

11 aastat turul
40 töötajat
ca 70 Magento klienti

Kontakt

info@lumav.com
Tel: +372 644 0999
Personalijuht: hr@lumav.com

Koduleht: www.lumav.ee