Lumav Commerce OÜ

Main area: INFOTECHNOLOGY

Contact

Leili Mård
leili.mard@lumav.com
Tel: +372 644 0999

Home page: www.lumav.ee

Company values

Lumav is based on three main values:
Performance - we think about how to achieve goals in cooperation with the client. We create growth-oriented e-business solutions.
Caring - we care about customers, partners and employees.
Learning - we keep abreast of e-business trends and are open to acquiring new knowledge. We create effective processes to meet the expectations of our customers and employees.

Our vision

Meie visioon on olla üks juhtivatest e-äri lahenduste pakkujatest Põhjamaades.

Statistics

Lumavis töötab üle 40 inimese ning töötajatel on kokku 14 Magento sertifikaati. Meil on 20-aastase eduka e-äri juhtimise kogemusega praktik ning strateeg ja 15-aastase e-äride tehnilise loomise kogemusega juht. Meie arendajad on töötanud Magentoga alates 2013. aastast. Pingutame, et iga meeskonna liige oleks hea väljaõppega ning motiveeritud ja veendume, et neil on head tingimused töö tegemiseks.

Job and internship opportunities

Ootame eelkõige PHP back-end arendaja potentsiaaliga noori, aga saame pakkuda võimalusi ka teistele e-kaubanduse huvilistele (analüütikud, projektjuhid, testijad, front-end arendajad, jt). Varasem kogemus Magento platvormiga ei ole oluline sest vastav väljaõpe toimub kohapeal. Varasem kokkupuude Magentoga on muidugi suureks plussiks.

Why should students come to your company for an internship or work?

Panustame väga noorte arengusse ja toetame nende õppimissoovi. Kuna Magento on nii spetsiifiline platvorm, siis ei eelda me kelleltki selle varasemat tundmist (kokkupuude Magentoga on pigem boonuseks). Hindame inimese soovi areneda ja õppida ning sellele soovile baseerudes koolitame kõik oma arendajad välja – ei ole vahet, kas sa oled õpilane või töötanud varasemalt arendajana juba 5+ aastat.

Contact

Leili Mård
leili.mard@lumav.com
Tel: +372 644 0999

Home page: www.lumav.ee