Lumav Commerce OÜ

Põhivaldkond: INFOTEHNOLOOGIA

Kontakt

Leili Mård
leili.mard@lumav.com
Tel: +372 644 0999

Koduleht: www.lumav.ee

Ettevõtte väärtused

Lumav lähtub oma töös kolmest põhiväärtusest:
Tulemuslikkus – mõtleme koostöös kliendiga, kuidas eesmärke saavutada. Loome kasvule suunatud e-äri lahendusi.
Hoolivus – hoolime klientidest, partneritest ja töötajatest.
Õppimine – hoiame end kursis e-äri trendidega ning oleme avatud uute teadmiste omandamisele. Loome tulemuslikke protsesse, et vastata oma klientide ja töötajate ootustele.

Visioon

Meie visioon on olla üks juhtivatest e-äri lahenduste pakkujatest Põhjamaades.

Statistika

Lumavis töötab üle 40 inimese ning töötajatel on kokku 14 Magento sertifikaati. Meil on 20-aastase eduka e-äri juhtimise kogemusega praktik ning strateeg ja 15-aastase e-äride tehnilise loomise kogemusega juht. Meie arendajad on töötanud Magentoga alates 2013. aastast. Pingutame, et iga meeskonna liige oleks hea väljaõppega ning motiveeritud ja veendume, et neil on head tingimused töö tegemiseks.

Töö- ja praktikavõimalused

Ootame eelkõige PHP back-end arendaja potentsiaaliga noori, aga saame pakkuda võimalusi ka teistele e-kaubanduse huvilistele (analüütikud, projektjuhid, testijad, front-end arendajad, jt). Varasem kogemus Magento platvormiga ei ole oluline sest vastav väljaõpe toimub kohapeal. Varasem kokkupuude Magentoga on muidugi suureks plussiks.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Panustame väga noorte arengusse ja toetame nende õppimissoovi. Kuna Magento on nii spetsiifiline platvorm, siis ei eelda me kelleltki selle varasemat tundmist (kokkupuude Magentoga on pigem boonuseks). Hindame inimese soovi areneda ja õppida ning sellele soovile baseerudes koolitame kõik oma arendajad välja – ei ole vahet, kas sa oled õpilane või töötanud varasemalt arendajana juba 5+ aastat.

Kontakt

Leili Mård
leili.mard@lumav.com
Tel: +372 644 0999

Koduleht: www.lumav.ee