Operail

Main field: LOGISTICS

Contact

Telefon: +372 615 7600
Metalli 3, Tallinn
personal@operail.com

Home page: www.operail.com

Company values

Vastutus
Ohutus
Lahendused
Cooperation
Openness

Our vision

Oleme kindlad ja operatiivsed – vaatame klientidega koos tulevikku ja seisame uuenduste elluviimise eest. Soovime olla vastutustundlik ja eelistatuim partner raudteel, pakkuda keskkonnasõbralikke, kulutõhusaid ja ohutuid logistika ning veeremiga seotud teenuseid.

Statistics

Meie 700 inimest töötavad 15 erinevas paigas üle Eesti. Suuremates jaamades töötleb jaamatöötaja 97000 vaguni infot aastas. Ühe rongiga veame kuni 4000 t kaupa, mis on näiteks võrdväärne kogus 130 veoatole. Raudteeveod on 28 korda turvalisemad kui autoveod.

Job and internship opportunities

Ootame aktiivseid ja teotahtelisi noori, kes tahavad kaasa lüüa raudtee logistikaettevõtte põnevates igapäevategevustes. Meile on oluline, et raudtee pakub Sulle huvi ning Sul jätkub tahet ja aega valdkonda süveneda. Teemadena saame välja pakkuda läbilõiget ettevõttest – nii kaubavedu, remonti, kui ka tugiteenuseid.

Why should students come to your company for an internship or work?

Meie juures on Sul võimalus tutvuda valdkonnaga, millel on väga oluline roll mahukaupade transpordil. Sul on võimalus aru saada selle spetsiifikast või panustada olulistesse projektidesse – lähiaastate märksõnadeks on digitaliseerimine, protsesside arendamine, innovatsioon. Praktika üldjuhul tasustame.

Contact

Telefon: +372 615 7600
Metalli 3, Tallinn
personal@operail.com

Home page: www.operail.com