Operail

Põhivaldkond: LOGISTIKA

Kontakt

Telefon: +372 615 7600
Metalli 3, Tallinn
personal@operail.com

Koduleht: www.operail.com

Ettevõtte väärtused

Vastutus
Ohutus
Lahendused
Koostöö
Avatus

Visioon

Oleme kindlad ja operatiivsed – vaatame klientidega koos tulevikku ja seisame uuenduste elluviimise eest. Soovime olla vastutustundlik ja eelistatuim partner raudteel, pakkuda keskkonnasõbralikke, kulutõhusaid ja ohutuid logistika ning veeremiga seotud teenuseid.

Statistika

Meie 700 inimest töötavad 15 erinevas paigas üle Eesti. Suuremates jaamades töötleb jaamatöötaja 97000 vaguni infot aastas. Ühe rongiga veame kuni 4000 t kaupa, mis on näiteks võrdväärne kogus 130 veoatole. Raudteeveod on 28 korda turvalisemad kui autoveod.

Töö- ja praktikavõimalused

Ootame aktiivseid ja teotahtelisi noori, kes tahavad kaasa lüüa raudtee logistikaettevõtte põnevates igapäevategevustes. Meile on oluline, et raudtee pakub Sulle huvi ning Sul jätkub tahet ja aega valdkonda süveneda. Teemadena saame välja pakkuda läbilõiget ettevõttest – nii kaubavedu, remonti, kui ka tugiteenuseid.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meie juures on Sul võimalus tutvuda valdkonnaga, millel on väga oluline roll mahukaupade transpordil. Sul on võimalus aru saada selle spetsiifikast või panustada olulistesse projektidesse – lähiaastate märksõnadeks on digitaliseerimine, protsesside arendamine, innovatsioon. Praktika üldjuhul tasustame.

Kontakt

Telefon: +372 615 7600
Metalli 3, Tallinn
personal@operail.com

Koduleht: www.operail.com