PricewaterhouseCoopers

Main field: ECONOMY

Contact

nele-brit.nummu@pwc.com
kerli.kalk@pwc.com
Tel: +372 6141 800

Home page: www.pwc.com/ee/et

Company values

Our values define who we are, what we stand for, and how we behave. Act with integrity, Make a difference, Care, Work together and Reimagine the possible.

Meie väärtusteks on ausus ja väärikus, koostöö ja tiimitöö; me mõtleme kastist välja ja oleme orienteeritud uutele lahendustele, hoolime üksteisest ja meid ümbritsevast ning kõige sellega muudame maailma päev päeva järel pisut paremaks.

Our vision

PwC eesmärk on luua ühiskonnas usaldust ja lahendada olulisi probleeme/ To build trust in society and solve important problems.

Statistics

220+ inimest.

Job and internship opportunities

PwC Eestil on kokku viis teenusliini. Auditi-, ärinõustamis-, ja maksuosakond, advokaadibüroo ning samuti pakume klientidele ka raamatupidamisteenuseid. Meil on nii töö- kui ka praktikavõimalused. Kooli kõrvalt on meil võimalik töötada ka osakoormusega, nii praktikandi kui ka nooremkonsultandi rollis.

Why should students come to your company for an internship or work?

PwC-s mahub põnevasse ning arengut ja väljakutseid pakkuvasse tööellu enamat kui töö. Meil on päris oma jalg-, korv- ja võrkpallitiimid, tenniseklubi ja muud spordiharrastused. Hoiame end tasakaalus läbi joogahommikute, lõõgastava massaaži ja vaimse tervise tarkuse, teeme ühiselt head ja panustame jätkusuutlikku homsesse läbi keskkonnateadliku käitumise. Hoolime väga oma inimestest – muuhulgas kinnitab seda ka auväärse Unistuste Tööandja 2019 konkursi finalistitiitel.

Contact

nele-brit.nummu@pwc.com
kerli.kalk@pwc.com
Tel: +372 6141 800

Home page: www.pwc.com/ee/et