PricewaterhouseCoopers

Põhivaldkond: MAJANDUS

Kontakt

nele-brit.nummu@pwc.com
kerli.kalk@pwc.com
Tel: +372 6141 800

Koduleht: www.pwc.com/ee/et

Ettevõtte väärtused

Our values define who we are, what we stand for, and how we behave. Act with integrity, Make a difference, Care, Work together and Reimagine the possible.

Meie väärtusteks on ausus ja väärikus, koostöö ja tiimitöö; me mõtleme kastist välja ja oleme orienteeritud uutele lahendustele, hoolime üksteisest ja meid ümbritsevast ning kõige sellega muudame maailma päev päeva järel pisut paremaks.

Visioon

PwC eesmärk on luua ühiskonnas usaldust ja lahendada olulisi probleeme/ To build trust in society and solve important problems.

Statistika

220+ inimest.

Töö- ja praktikavõimalused

PwC Eestil on kokku viis teenusliini. Auditi-, ärinõustamis-, ja maksuosakond, advokaadibüroo ning samuti pakume klientidele ka raamatupidamisteenuseid. Meil on nii töö- kui ka praktikavõimalused. Kooli kõrvalt on meil võimalik töötada ka osakoormusega, nii praktikandi kui ka nooremkonsultandi rollis.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

PwC-s mahub põnevasse ning arengut ja väljakutseid pakkuvasse tööellu enamat kui töö. Meil on päris oma jalg-, korv- ja võrkpallitiimid, tenniseklubi ja muud spordiharrastused. Hoiame end tasakaalus läbi joogahommikute, lõõgastava massaaži ja vaimse tervise tarkuse, teeme ühiselt head ja panustame jätkusuutlikku homsesse läbi keskkonnateadliku käitumise. Hoolime väga oma inimestest – muuhulgas kinnitab seda ka auväärse Unistuste Tööandja 2019 konkursi finalistitiitel.

Kontakt

nele-brit.nummu@pwc.com
kerli.kalk@pwc.com
Tel: +372 6141 800

Koduleht: www.pwc.com/ee/et