Ruukki Products AS

Main field: CONSTRUCTION

Other areas: Production

Contact

Inna Anson,
human resources manager, inna.anson@ruukki.com,
5302 4225
 

Home page: www.ruukki.ee

Company values

Meie väärtused peegeldavad meie põhjamaise ettevõtte kultuuri ning kirjeldavad seda, kuidas Ruukki soovib edasi minna ja töötada. Meie väärtused peaksid kajastuma selles, kuidas me tegutseme ning kuidas me üksteist ja oma kliente ning teisi sidusrühmi kohtleme. Usume, et meie väärtused – oleme tegusad, ületame ootusi, oleme ausad – loovad meile tugeva aluse väga keerulises maailmas otsuste tegemiseks.

Our vision

Visioon: tulevikuhoonete ehitamine juba täna Tulevikuhoonete ehitamine juba täna tähendab igal võimalikul moel lati kõrgemale nihutamist. Ja homme hakkame otsast peale ning tõstame lati veel kõrgemale, et muuta maailm turvalisemaks, kestlikumaks ning nutikamaks elu- ja tööpaigaks.

Job and internship opportunities

Ruukki töö- ja praktikavõimalustega saab tutvuda meie koduleheküljel – https://www.ruukki.com/est/teave-ruukkist/tookohad

Statistics

1400 employees

Why should students come to your company for an internship or work?

Ruukki Construction tarnib terasepõhiseid ehitustooteid ja -teenuseid katuste ning seinte kestlikuks ehitamiseks. Oleme osa ülemaailmsest teraseettevõttest SSAB, kellega jagame väärtusi ja pikaaegseid kogemusi. Koostöö, täielik läbipaistvus ja kvaliteet on meie jaoks äri tegemisel fookuses.

Kõik Ruukki inimesed mängivad suurt rolli meie eduloos. Juhtimine, mitmekesisus, tervis ja ohutus on võtmealadeks, millele paneme suurt rõhku ja millega meie tiimiliikmed puutuvad ka tihedalt kokku. Meie heaks töötab pea 1500 inimest tehastes ja kontorites üle kogu Euroopa.

Kutsume teid meiega ühinema sel teekonnal, et luua turvalisemat, jätkusuutlikumat ja nutikamat homset meie kõigi heaolu nimel.

Contact

Inna Anson,
personalijuht,
inna.anson@ruukki.com,
5302 4225
 

Home page: www.ruukki.ee