Ruukki Products AS

Põhivaldkond: EHITUS

Muud valdkonnad: Tootmine

Kontakt

Inna Anson,
personalijuht, inna.anson@ruukki.com,
5302 4225
 

Koduleht: www.ruukki.ee

Ettevõtte väärtused

Meie väärtused peegeldavad meie põhjamaise ettevõtte kultuuri ning kirjeldavad seda, kuidas Ruukki soovib edasi minna ja töötada. Meie väärtused peaksid kajastuma selles, kuidas me tegutseme ning kuidas me üksteist ja oma kliente ning teisi sidusrühmi kohtleme. Usume, et meie väärtused – oleme tegusad, ületame ootusi, oleme ausad – loovad meile tugeva aluse väga keerulises maailmas otsuste tegemiseks.

Visioon

Visioon: tulevikuhoonete ehitamine juba täna Tulevikuhoonete ehitamine juba täna tähendab igal võimalikul moel lati kõrgemale nihutamist. Ja homme hakkame otsast peale ning tõstame lati veel kõrgemale, et muuta maailm turvalisemaks, kestlikumaks ning nutikamaks elu- ja tööpaigaks.

Töö- ja praktikavõimalused

Ruukki töö- ja praktikavõimalustega saab tutvuda meie koduleheküljel – https://www.ruukki.com/est/teave-ruukkist/tookohad

Statistika

1400 töötajat

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Ruukki Construction tarnib terasepõhiseid ehitustooteid ja -teenuseid katuste ning seinte kestlikuks ehitamiseks. Oleme osa ülemaailmsest teraseettevõttest SSAB, kellega jagame väärtusi ja pikaaegseid kogemusi. Koostöö, täielik läbipaistvus ja kvaliteet on meie jaoks äri tegemisel fookuses.

Kõik Ruukki inimesed mängivad suurt rolli meie eduloos. Juhtimine, mitmekesisus, tervis ja ohutus on võtmealadeks, millele paneme suurt rõhku ja millega meie tiimiliikmed puutuvad ka tihedalt kokku. Meie heaks töötab pea 1500 inimest tehastes ja kontorites üle kogu Euroopa.

Kutsume teid meiega ühinema sel teekonnal, et luua turvalisemat, jätkusuutlikumat ja nutikamat homset meie kõigi heaolu nimel.

Kontakt

Inna Anson,
personalijuht,
inna.anson@ruukki.com,
5302 4225
 

Koduleht: www.ruukki.ee