SEB Pank AS

Main field: ECONOMY

Muud valdkonnad: Pangandus, Finants, Infotehnoloogia

Contact

praktika@seb.ee

Home page: www.seb.ee

03.03 kl 12.00 seminar teemal:
“Kuidas saada tudengist töömaailma täheks vähem kui aastaga?”

Company values

SEB values are customers first, commitment, collaboration and simplicity. We strive to reflect these values in our daily business, including our interactions with customers, colleagues and others.

Our vision

Our vision is to deliver world-class service to our customers. Our corporate sustainability strategy has been developed to support our vision.

Statistics

SEB Eestis on 1100 töötajat, kelle seas on 140 juhti. Töötajate keskmine staaž on 13,8 aastat ning pikim 43 aastat. SEB Eesti töötajatest on 30% mehi ning 70% naisi. Meie noorim töötaja on 19-aastane ning vanim 71-aastane. Keskmine töötajate vanus on 42,6 aastat.

Job and internship opportunities

Usume, et ettevõtlikkus ja uuenduslikud ettevõtted aitavad luua parema maailma. SEB pakub mitmekülgseid töötamise võimalusi nii tööturule sisenevatele noortele, spetsialistidele kui tipptasemel juhtidele.

SEB pakub erinevaid praktikavõimalusi nii aastaringselt kui suveperioodil. 2021. aasta esimestel kuudel avame kandideerimise oma suvisesse praktikaprogrammi Youth LAB.

Why should students come to your company for an internship or work?

SEB Youth LAB’is töötad 60% ajast reaalsete äriprojektidega ning 40% ajast osaled innovatsiooni töötubades. Sul on võimalus töötada valitud osakonnas ning tegutseda reaalsete äriprojektidega, mis aitavad Sul erialaselt areneda. Sind juhendatakse individuaalselt ning saad pidevalt tagasisidet oma tegevuse kohta. Saad osa Youth LAB innovatsiooniprogrammist osaledes SEB innovatsiooni töötubades ning oled osa meeskonnast, kus saad sukelduda alustava ettevõtja rolli, prototüüpides tuleviku panganduse tooteid ja teenuseid.

Contact

praktika@seb.ee

Home page: www.seb.ee

03.03 kl 12.00 seminar teemal:
“Kuidas saada tudengist töömaailma täheks vähem kui aastaga?”