SEB Pank AS

Põhivaldkond: MAJANDUS

Muud valdkonnad: Pangandus, Finants, Infotehnoloogia

Kontakt

praktika@seb.ee

Koduleht: www.seb.ee

03.03 kl 12.00 seminar teemal:
“Kuidas saada tudengist töömaailma täheks vähem kui aastaga?”

Ettevõtte väärtused

SEB põhiväärtused on kliendikesksus, pühendumus, koostöö ja lihtsus. Püüdleme selle poole, et need väärtused kajastuksid kõikides meie igapäevastes tegevustes, sh suhtluses klientide, kolleegide ja teiste osapooltega.

Visioon

SEB visioon on pakkuda klientidele maailmatasemel teenust. Meie vastutustundliku ettevõtluse strateegia on loodud selle visiooni toetamiseks.

Statistika

SEB Eestis on 1100 töötajat, kelle seas on 140 juhti. Töötajate keskmine staaž on 13,8 aastat ning pikim 43 aastat. SEB Eesti töötajatest on 30% mehi ning 70% naisi. Meie noorim töötaja on 19-aastane ning vanim 71-aastane. Keskmine töötajate vanus on 42,6 aastat.

Töö- ja praktikavõimalused

Usume, et ettevõtlikkus ja uuenduslikud ettevõtted aitavad luua parema maailma. SEB pakub mitmekülgseid töötamise võimalusi nii tööturule sisenevatele noortele, spetsialistidele kui tipptasemel juhtidele.

SEB pakub erinevaid praktikavõimalusi nii aastaringselt kui suveperioodil. 2021. aasta esimestel kuudel avame kandideerimise oma suvisesse praktikaprogrammi Youth LAB.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

SEB Youth LAB’is töötad 60% ajast reaalsete äriprojektidega ning 40% ajast osaled innovatsiooni töötubades. Sul on võimalus töötada valitud osakonnas ning tegutseda reaalsete äriprojektidega, mis aitavad Sul erialaselt areneda. Sind juhendatakse individuaalselt ning saad pidevalt tagasisidet oma tegevuse kohta. Saad osa Youth LAB innovatsiooniprogrammist osaledes SEB innovatsiooni töötubades ning oled osa meeskonnast, kus saad sukelduda alustava ettevõtja rolli, prototüüpides tuleviku panganduse tooteid ja teenuseid.

Kontakt

praktika@seb.ee

Koduleht: www.seb.ee

03.03 kl 12.00 seminar teemal:
“Kuidas saada tudengist töömaailma täheks vähem kui aastaga?”