Entain Baltics & Nordics

Põhivaldkond: Meelelahutus

Kontakt

https://career.enlabs.com

gerda.maasing@enlabs.com

Ettevõtte väärtused

Tee õigesti

Hoia lihtsust

jõua kaugemale

Võida koos

Visioon

Me oleme Entain – üks suurimaid iGaming-ettevõtteid maailmas. Meie visioon on olla maailma liider kihlveos, mängimises ja interaktiivses meelelahutuses. Saavutame selle keskendudes jätkusuutlikkusele ja kasvule, muutes oma sektorit meie mängijate, enda ja meelelahutuse heaks.

 

Missioon

Pakume meie klientidele kõige turvalisemat kogemust ja julgustame tööstust meie eeskuju järgima. Täiendame pidevalt ja isikupärastame oma kaitsemeetmeid klientide jaoks.

Toimimine hästi struktureeritud reguleerivas režiimis võimaldab meil pakkuda kõrgema kvaliteediga tulusid suurema kindlusega ning tagada tulu jätkusuutlikkus ja kindlus, kui jätkame oma globaalse jalajälje ja ulatuse kasvatamist.

Rekreatiivse publiku ligimeelitamine ja säilitamine, pakkudes turvalist ja kaasahaaravat meelelahutuskogemust, võimaldab meil luua jätkusuutlikke tulusid.

Tagada, et Entain oleks parim koht töötamiseks, samal ajal panustades nendesse kogukondadesse, kus me tegutseme ja asume.

 

Statistika

Entaini grupis on üle maailma umbes 30 000 töötajat ning Entain Baltics & Nordics’il on 600 töötajat, keskendudes piirkonnas tegutsevatele 8 kaubamärgile.

 
 

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meil on mitmesuguseid ametikohti erineva kogemustasemega ning erinevates valdkondades, alates klienditoest turunduseni ja IT-st. See on suurepärane võimalus neile, kes soovivad proovida oma võimeid professionaalses keskkonnas. Lisaks oleme alustanud praktikaprogrammiga, mis on hea võimalus neile, kes otsivad midagi lühiajalist.

Kontakt

https://career.enlabs.com

gerda.maasing@enlabs.com