Magnetic Group

Põhivaldkond: Lennundus

Kontakt

Väike-Sõjamäe 1A, Tallinn 11415, CV@magneticgroup.co, https://www.magneticgroup.co/open-positions/, 

https://www.magneticgroup.co/

Ettevõtte väärtused

Oleme agarad.

Oleme lugupidavad.

Oleme väga professionaalsed. 

Visioon

Soovime muuta traditsiooniliselt konservatiivse ärikogemuse põnevaks ja rahuldust pakkuvaks kogemuseks.

Missioon

Et aidata lennufirmadel maailma aidata. Usume, et Magnetic Groupi ettevõtted mängivad olulist rolli, võimaldades lennundusettevõtetel inimeste elu üle maailma parandada. Tagades, et nende lennukid on lennukõlbulikud ja naasvad võimalikult kiiresti õhku, tagame, et ettevõtted saavad tegutseda, armastajad saavad taasühineda ja ravimeid saab kohale toimetada sinna, kus neid kõige rohkem vajatakse. 

Statistika

Magnetic Groupi töötajate arv: 733. Töötajate keskmine vanus: 30. Meie kontorid, laod ja esindused asuvad üle maailma neljal erineval kontinendil.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

“Vaata, seal üleval!” Oli, on ja jääb alatiseks meie elu põhimõtteks. Ilmselt ei tule see üllatusena, kuid me oleme lennundusest täielikult vaimustuses. Meile meeldib mõelda, et meie pea on pilvedes parimal võimalikul viisil. Ja me armastame seda, kui me vastutame selle eest, mida me oma silmaga näeme. Me hindame meeskonnatööd, partnerlust, ausust, loovust ja progressi. Meie kolleegid on öelnud, et “Magnetic Group pakub sulle võimalust lasta enda häälel kõlada ja näha reaalset arengut lennundusvaldkonnas. Magnetilise teekonna jooksul kohtab inimene erinevaid kultuure ja suhteid, mis teevad selle palju tähendusrikkamaks. See on üks suur globaalne perekond suurte visioonidega, mis toetab sind kõikides sinu pingutustes ja saavutustes!”. Me oleme kirglikud. Me oleme motiveeritud. Me oleme Magnetic.

Kontakt

Väike-Sõjamäe 1A, Tallinn 11415, CV@magneticgroup.co, https://www.magneticgroup.co/open-positions/, https://www.magneticgroup.co/