MERKO EHITUS EESTI AS

Põhivaldkond: EHITUS

Muud valdkonnad: kinnisvaraarendus

Kontakt

merko@merko.ee

Järvevana tee 9g, Tallinn

Koduleht: www.merko.ee

https://www.facebook.com/merkoehitus/

Ettevõtte väärtused

Juhindume parimatest ehituspraktikatest, meid paelub innovatsioon ja käivitab tahe uudsete lahenduste abil kliendile suuremat väärtust pakkuda. Järgime parimaid tavasid, hoiame oma inimesi ja väärtustame partnereid.

Visioon

Eetiline äritegevus ja aus äri on meile tähtsad. Kõrgeid eetilisi põhimõtteid järgides edendame kasumlikku kasvu, võidame oma sidusrühmade usalduse ning toetame ausat konkurentsi ja võrdset kohtlemist.

Töö- ja praktikavõimalused

Teosta end oskustöölise, spetsialisti või juhina ehituses, kinnisvaraarenduses või tugiteenuste pakkujana!

Ootame õpihimulisi, tehniliselt taibukaid ja töökaid üldehituse, vee ja kanalisatsiooni, kütte ja jahutuse eriala tudengeid. Tule praktikale või asu kohe tööle.

https://merko.ee/too-merkos/

Statistika

AS Merko Ehitus Eesti ettevõtetes töötab ligi 320 inimest, kes pingutavad iga päev selle nimel, et iga järgmine objekt valmiks eelmisest parem.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Meilt saad kindla töö, põnevad objektid, toetava tugistruktuuri ja mitmekesised võimalused erialaseks arenguks.

Merkol on igapäevaselt töös palju suuri ja eriilmelisi objekte. See tagab nii mitmekesise praktikakohtade valiku kui ka suurte kogemustega juhendajate olemasolu. Saad koos merkolastega osaleda Merko Meistriklassi arendavatel sisekoolitustel ning läbida põneva Tuleviku Tegijate praktikandiprogrammi. Mis iganes sind paelub – klassikaline üldehitus, huvitavad eritööd, perspektiivikas BIM‑projekteerimine või hoopis midagi neljandat – tähtis on see, et saad praktikal kogeda päris tööd ja  kontrollida oma kutsumust. Selle kõige käigus on sul võimalik panna jalg ukse vahele ja jääda tööle toredate inimestega Eesti juhtivasse ehitusettevõttesse.

Siin saad tutvuda meie tehtud ja tegemisel töödega: https://group.merko.ee/referentsid/ Kes teab, millise ägeda hoone või rajatise valmimisele saad oma praktika ajal kaasa aidata?

Kõige ehedama ülevaate leiad meie eelmise aasta noortelt tegijatelt: https://vimeo.com/594859163

Kontakt

merko@merko.ee

Järvevana tee 9g, Tallinn

Koduleht: www.merko.ee

https://www.facebook.com/merkoehitus/