Ruukki products AS

Põhivaldkond: Ruukki Construction tarnib terasepõhiseid ehitustooteid ja -teenuseid katuste ning seinte kestlikuks ehitamiseks.

Kontakt

Turba 7 Pärnu 80010

www.ruukki.ee

ehitus.ee@ruukki.com

5131814

Ettevõtte väärtused

Oleme tegusad– koos loome väärtust

Oleme ausad – teeme, mis on õige

Ületame ootusi – tulevik silme ees .

Visioon

Tulevikuhoonete ehitamine juba täna! Tulevikuhoonete ehitamine juba täna tähendab igal võimalikul moel lati kõrgemale nihutamist. Ja homme hakkame otsast peale ning tõstame lati veel kõrgemale, et muuta maailm turvalisemaks, kestlikumaks ning nutikamaks elu- ja tööpaigaks.

Missioon

Koos muudame maailma turvalisemaks, jätkusuutlikumaks ja nutikamaks elu- ja tööpaigaks.

Statistika

Baltikumis töötab kokku 200 töötajat, neist Eestis ca 140 töötajat.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Ruukki on osa ülemaailmsest teraseettevõttest SSAB, kellega jagame väärtusi ja pikaaegseid kogemusi. Koostöö, täielik läbipaistvus ja kvaliteet on meie jaoks äri tegemisel fookuses. Kõik Ruukki inimesed mängivad suurt rolli meie eduloos. Juhtimine, mitmekesisus, tervis ja ohutus on võtmealadeks, millele paneme suurt rõhku ja millega meie tiimiliikmed puutuvad ka tihedalt kokku. Meie heaks töötab pea 1500 inimest tehastes ja kontorites üle kogu Euroopa. Kutsume teid meiega ühinema sel teekonnal, et luua turvalisemat, jätkusuutlikumat ja nutikamat homset meie kõigi heaolu nimel. Oleme ettevõtte, kus: Hoiame üksteist toetavat ettevõtte kultuuri. Kaasame oma töötajaid ja anname neile vastutuse. Loome võimalused isiklikuks arenguks. Keskendume ohutuse tagamisele ja turvalise töökeskkonna loomisele. Saavutame edu koostöös, et klientide ootusi ületada ning pakkuda erakordset kliendikogemust. Oleme tulevikku vaatav ja vastutustundlik organisatsioon.

Kontakt

Turba 7 Pärnu 80010

www.ruukki.ee

ehitus.ee@ruukki.com

5131814