Scoro

Põhivaldkond: INFOTEHNOLOOGIA

Kontakt

careers@scoro.com

Koduleht: www.scoro.com

Ettevõtte väärtused

Scoro puhul on kõige olulisem meie ainulaadne ettevõttekultuur, mis põhineb viiel põhisambal – kontseptsioonidel, mis on meile olulised ja kujundavad meie tööviisi.

Oleme mõistlikud
Hindame inimesi, kes on pragmaatilised ja kellega on lihtne koostööd teha. Ebareaalsete tähtaegade või ebaselgete ootuste järgi töötamine pole lõbus, seega meie neid asju ei tee. Selle asemel eelistame praktilist ja põhjendatud lähenemist.

Oleme struktureeritud
Aeg on meie kõige väärtuslikum vara. Struktuuri investeerimine aitab meil seda hästi kasutada. Olenemata meie erialast, oleme alati detailidele orienteeritud inimesed, kes hindavad tootlikkust ja professionaalsust.

Oleme meeskond
Võib-olla suudame üksikisikutena palju saavutada, kuid koos töötades saame saavutada palju rohkem. Seetõttu hindame koostööd ja meeskonnamängijaid – olenemata sellest, kas me plaanime või pidutseme, on see alati grupitöö.

Oleme uuendusmeelsed
Meil on globaalsed ambitsioonid ettevõtete tööviisi parandamiseks. Oleme sunnitud muutma ja me ei piirdu sellega, et teeme seda nii, nagu teised teevad – mitte siis, kui saame ise uusi standardeid luua!

Oleme suure jõudlusega
Me juhime kõike, mida teeme, kõrgeimate võimalike standardite järgi. Kvaliteet on meie kinnisidee, näitame eeskuju ega lepi peaaegu kunagi “piisavalt heaga”.

Visioon

Tooge oma töösse struktuur.

Scoro on kõige põhjalikum täielik tööhaldustarkvara loominguliste ja professionaalsete teenuste jaoks. Tuhanded ülemaailmsed ettevõtted kasutavad Scorot tööprotsesside sujuvamaks muutmiseks ja rutiinsete ülesannete kõrvaldamiseks, tagades seeläbi äritegevuse võimalikult sujuva ja tõhusa toimimise – alates müügist kuni arveldamiseni.

Töö- ja praktikavõimalused

Meie meeskond kasvab pidevalt ja otsime alati suurepäraseid talente, olgu see siis tarkvaraarenduse, turunduse, müügi või millegi täiesti ebatavalise vallas.

Lisateavet leiate siit – https://www.scoro.com/careers/

Kui te ei leia õiget ametikohta, saate siiski kandideerida, esitades avatud avalduse sama veebilehe lõpus.

Statistika

2013. aastal Fred Kriegeri poolt asutatud Scoro peakorter asub Londonis, lisaks on kontorid Tallinnas ja New Yorgis. Täna on meil 125 skooritegijat (50% tüdrukuid – 50% poisse), keskmine vanus on 25-34 aastat.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Scoroga liitumine toob sulle kaasa:
– võimalust teha mõjusat tööd valdkonna juhtiva toote nimel ning kogeda põnevust ja väljakutseid, mida pakub kiiresti arenev tehnoloogiaettevõte
– motiveeritud, toetavat ja mõistlikku rahvusvahelist meeskonda, kellega töötada
– ainulaadne ettevõttekultuur, mis on üles ehitatud usaldusele, tervele mõistusele ja annusele naerule
– mentor ja palju kasulikke koolitusi, mis aitavad teil oma teadmisi ja oskusi täiendada
– võimalus kasvada teistesse rollidesse vastavalt inimese huvidele
– paindlikkus selles, kuidas, millal ja kus te töötate, kuna usume, et valite oma töö- ja eraelu ühendamiseks parima ja tõhusaima viisi
– hubane tööruum Tallinnas joogi- ja snäkivalikuga ning loomulikult vahvad meeskonnaüritused ja koolitused
– heaoluhüved, vaimse tervise teenused ja täiendavad puhkusepäevad pärast katseaega
– individuaalne eelarve raamatute ostmiseks või veebikursustel osalemiseks

Kontakt

careers@scoro.com

Koduleht: www.scoro.com