Tele2 Eesti AS

Põhivaldkond: TELEKOMMUNIKATSIOON

Muud valdkonnad: infotehnoloogia, majandus

Kontakt

550 5458

cv@tele2.ee

Koduleht: https://tele2.ee/praktika

Ettevõtte väärtused

Tele2s elame-töötame-hingame nelja põhilise väärtuse järgi:
USALDUS – tänu sellele oleme kiiremad, efektiivsemad
JULGUS – võtame riske, tunnistame vigu
KIRG – äratab hommikul üles ja viib edasi
HOOLIVUS – endast, kolleegidest, ümbritsevast

Visioon

Me oleme telekomiturul väljakutsujad, et klientide soovidele võimalikult kiiresti reageerida. Meie eesmärk on inimesi ja seadmeid omavahel muretult ja turvaliselt ühendada.

Töö- ja praktikavõimalused

SUVEPRAKTIKA
Sobib sulle siis, kui tahad suvel mitte ainult rannas vedeleda, vaid teha päristööd, mis muudab sinu tulevikku. Sind ootavad ägedad ülesanded, tuusad kolleegid, võimalus osaleda otsuste tegemistes ja väljakutsed, mis annavad su professionaalsele kasvule sajaga hoogu juurde. Ning muidugi päris palk ning ei mingit nurgas passimist ja sisutühja jama. Kirsina tordil ootab sind praktika lõpuks Clifton Strengths Finder test, millele järgneb koolitus Tele2e coachi Mihkliga. Bingo!

JUHTKONNA PRAKTIKA
Sobib sulle siis, kui tahad pühenduda terveks aastaks ja oled valmis töötama Tele2e juhtkonna kõrval. See on harukordne võimalus Eestis, kus praktika toimub otse tippjuhtide käe all (kaasaarvatud meie CEO Chris Robbinsi) ning annab võimaluse näha kogu ettevõtte toimimist lähedalt. Saad kasvada isiksusena ja areneda professionaalina. Lisaks päris töötasule ootab sind ka Mässaja pakk väärtusega 2500€. Ehk siis koolitus või coaching 1500€ eest, 500€ väärtuses Tele2 aktsiaid, 200€ väärtuses tätoveering. Ja lisaks üks üllatus. Kuigi eks neid tuleb aasta jooksul rohkemgi!

Loe lähemalt: tele2.ee/praktika

Statistika

Meie inimesed on töökad ja meil on neid palju. Kokku lausa 350 tublit inimest! Sinna hulka kuuluvad meie kontori, esinduste ning ka võrguga tegelevad töötajad. Püksid on meie majas naiste jalas, sest naistöötajaid on meil kõvasti rohkem. Nemad on hõivanud lausa 66% töökohtadest. Meestel pole selle vastu aga midagi.

Töötaja soovitusindeks: 89! Töötaja soovitusindeks näitab skaalal -100 kuni +100 seda, kui suure tõenäosusega meie enda töötajad meid tööandjana soovitavad. Mida kõrgem skoor, seda rohkem fänne. Soovitusindeksile mõjuvad positiivselt töötaja uhkus tööandja üle, motivatsioon ja energia oma töös ning usaldus Tele2 Eesti kui ettevõtte ja juhtkonna suhtes.

Kaasatusindeks: 83! Kaasatuse skoor näitab seda, kui õnnelikult tunnevad meie töötajad end keskmiselt Tele2s töötades. Kaasatud töötaja on lojaalne, panustab tugevalt enda ja ettevõtte arengusse ning tal on soovi ja energiat midagi ära teha.

673 kleepsu sülearvutitel! Tele2laste seas on populaarseks koguda oma arvutite kaantele erinevaid kleepse, mis nende mustadele kastidele veidi särtsu lisaksid! Kleepsude seas on peamiselt esindatud Tele2e enda kleepsud, kuid leidub ka veidi erilisemaid, näiteks minioni või kasutaja nimega kaunistusi. Umbes täpselt on läpakate peale kokku 673 kleepsu, mis on pidevalt muutumises olenevalt arvutitest või inspiratsiooni täis inimestest.

58 lühendit! Lühendite kasutamine on Tele2e kontoris igapäevane ning inimesel väljaspoolt võib seetõttu olla keeruline mõista, mida kontoris räägitakse. Majasiseseks naljaks on uutele töötajatele lühendite selgitamiseks õpiku loomine. Kuigi nali, oleks see kindlasti neile siiski kasulik, sest keskmiselt kasutatakse päeva jooksul kontoris umbes 58 erinevat lühendit.

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Tele2s praktikal olles on sul:
* Toetav tippspetsialist mentori näol (soovitusindeks > 90)
* Usaldus algatada ja vedada vastutusrikkaid projekte
* Startup’ilik töökultuur koos tele2laste eelistega
* Clifton Strengths Finderi isiklikud tulemused + workshop coachiga
* Võimalus kogeda 1 praktikapäev teises organisatsioonis
* Tasustatud praktikaperiood

Loe lähemalt: tele2.ee/praktika

Kontakt

550 5458

cv@tele2.ee

Koduleht: https://tele2.ee/praktika