Tele2 Eesti AS

Põhivaldkond: TELEKOMMUNIKATSIOON

Muud valdkonnad: infotehnoloogia, majandus

Kontakt

550 5458

cv@tele2.ee

Koduleht: https://tele2.ee/tulemeile

Ettevõtte väärtused

Tele2s me elame-töötame-hingame nelja põhilise väärtuste järgi:

  • Usaldus – tänu sellele oleme kiiremad, efektiivsemad.
  • Julgus – võtame riske, tunnistame vigu.
  • Kirg – äratab hommikul üles ja viib edasi!
  • Hoolivus – endast, kolleegidest, ümbritsevast.

Visioon

Meie visioon on olla väljakutsujad telekomiturul. Me mässame (põhjusega!) kõikide igavate praktikate ja harjumuste vastu.

Missioon

Meie missioon on pakkuda parimat kliendikogemust maailmas – teenindust, mis on kliendikeskne ja positiivselt üllatav.

Statistika

Meid on kokku 378 – igasse kalendripäeva rohkem kui üks päikesekiir tele2lase näol! 🙂 Tele2 #põhjusegamässaja praktikaprogrammist on oma karjäärile hoo sisse saanud 84 ülitubli noort, kes nüüdseks on jõudnud oma ala tippspetsialistideks või tiimijuhi rollidesse, nii Teles2 kui ka väljaspool. Meie koduleheküljelt https://tele2.ee/tulemeile leiad veel põnevat infot meie kohta numbrites!

Töö- ja praktikavõimalused

Meil on kaks põnevat praktikaprogrammi: suvepraktika ning juhtkonna praktika. Lähemalt saad lugeda mõlema praktikaprogrammi sisust, valdkondadest ja võimalustest siin: https://tele2.ee/praktika

Miks peaks tudeng just Teie ettevõttesse praktikale või tööle tulema?

Toetav meeskond. Tele2 peres oled võrdne meeskonnaliige ning meie sulle piire ei sea. Lisaks on sul juhendaja, kes sind terve praktikaperioodi vältel toetab ja kellega püstitad selged eesmärgid. Me treenime kõhulihaseid igapäevase naeruga, toidame adrenaliinivajadust enneolematute väljakutsete ületamisega ning tähistame töövõite. Praktika meie juures on heaks hüppelauaks sinu karjäärile. Sul on võimalus osaleda põnevates projektides üheskoos pööraste kolleegide ja start-up’iliku töökultuuriga. Praktikaperiood on tasustatud üheskoos erinevate hüvedega. Saad teadlikuks oma loomaomastest tugevustest – saad teha ülipõneva Clifton Strengths Finder testi, millele järgneb Tele2 coachiga eraldi workshop. Sul on võimalus kogeda üks praktikapäev teises organisatsioonis. Käivitasime Eestis enneolematu praktikantide vahetuspäeva üheskoos ägeda Swedbankiga!

Kontakt

550 5458

cv@tele2.ee

Koduleht: https://tele2.ee/tulemeile